Турецький збір «Ворскли»: третя перемога з однаковим рахунком

На першому тренувальному зборі, що проходить у Туреччині, полтавська «Ворскла» продовжує радувати своїх уболівальників. У третьому матчі наші земляки знову здобули перемогу з таким же рахунком, як і в двох попередніх – 2:1. У звітному поєдинку зелено-білі змусили капітулювати «Ягеллонію» із польського міста Бялосток. Причому, перебіг подій на полі, був майже копією спарингів із узбецьким «Насафом» та словацьким «Спартаком». «Ворскляни» першими відкрили рахунок – голкіпера поляків на 30 хвилині засмутив Шарпар. Під завісу першого тайму «Ягеллонія» встановили статус-кво. А в другій половині зустрічі, на 62 хвилині, Одарюк вивів полтавський клуб вперед – 2:1, таким чином, поставивши переможну крапку у цій грі.

У звітній зустрічі кольори «Ворскли» захищали: Шуст (Ткаченко 46), Ребенок (Сапай 46), Гіоргадзе (Остапенко 46), Даллку, Пердута (Дедяєв 46), Шарпар (Чеснаков 46), Кравченко, Кадимян (Сидоренко 81), Кулач (Шаповал 69), Кобахідзе (Одарюк 46), Коломоєць (Васін 46).