Турнір пам’яті Івана Джалого

Турнір пам’яті Івана Джалого

Новосанжарський шаховий клуб імені Івана Джалого уже вшосте приймав учасників чемпіонату області зі швидких шахів. Перед початком турніру за вагомі здобутки в районних, обласних та всеукраїнських змаганнях 2017 року перехідними кубками, грамотами було нагороджено Віктора Кобу зі Стовбиної Долини; Миколу Татару з Мушиної Греблі; школярів, які захищали честь району на обласних змаганнях у Миргороді, Віталія Шмиголя, Євгена Боярського і Анюту Гречишину.
Привітала шахістів вдова спортсмена-новатора Івана Джалого Світлана Михайлівна. Вона розповіла про історію шахового клубу.
Змагання проводилися у сім ігрових турів, з обрахунком національного рейтингу. В турнірі взяли участь 24 кращих шахісти області: десять кандидатів у майстри спорту, а також спортсмени першого та другого дорослих розрядів.
Переможцем турніру став Василь Величко (Лубенський район), друге місце посів Григорій Щербов (Лубни), третє – новосанжарець Микола Пов’якало (усі – кандидати в майстри спорту). Серед школярів перше місце розділили Віталій Шмиголь (Нові Санжари) та Кирило Волинський (Полтава). До трійки призерів увійшов і новосанжарець Євген Боярський.
Переможці турніру, окрім медалей та грамот, отримали і солідні грошові винагороди від Новосанжарської громади, які вручила селищний голова Інна Коба. Усі юні шахісти, які брали участь у турнірі, одержали цінні подарунки та солодкі призи.

Віталій БАРАНОВИЧ
Директор шахового клубу
імені Івана Джалого

Поділися:

Добавить комментарий