Турнірна хроніка

ХОКЕЙ
Феєричну гру на старті сезону демонструє «Кременчук». Наші земляки провели перші 5 поєдинків у чемпіонаті УХЛ, і в усіх здобули перемоги. Найважчою виявилася гра у Дружківці, де на лідерів турніру чекав постійний принциповий супротивник – «Донбас». У підсумку напруженого поєдинку вікторію знов святкували наші земляки (3:2). Тепер в активі кременчужан 15 очок, і вони впевнено очолюють турнірну таблицю, заробивши за перше коло чемпіонату солідний гандикап від «Дніпра», який йде другим із відставанням у 4 очки.
БОЙОВЕ САМБО
Днями у польському Жешуві відбувся чемпіонат Європи з бойового самбо. У складі збірної України за нагороди боровся полтавець Дмитро Микуця, який змагався у ваговій категорії +90 кг.
У першому поєдинку Дмитро за очками переміг свого співвітчизника з України. У другому мав битися проти представника Польщі, проте поляк травмувався, і Дмитро автоматично пройшов до наступного раунду, де переміг ще одного українця. У фіналі на нашого самбіста чекав поєдинок із словенцем, але той також знявся через травму. Таким чином Дмитро Микуця відносно «малою кров’ю» став чемпіоном Європи з бойового самбо-2019. До змагань Дмитра готував тренер полтавського клубу «OneTeam» Ігор Онопрієнко.
БОКС
Нещодавно у Маріуполі завершився чемпіонат України з боксу серед чоловіків. Полтавські спортсмени вибороли три медалі різного ґатунку.
Чемпіоном у ваговій категорії до 75 кг став легендарний Олександр Хижняк. Він переміг киян – Андрія Терегерю та Івана Папакіна. У півфіналі Олександр виграв у Дмитра Рибалка з Донеччини, а у фіналі переміг Олексія Токарчука з Вінниччини. Друге місце у ваговій категорії +91 кг посів кременчужанин Віктор Вихрист. Він вибив з турніру представника Хмельниччини В’ячеслава Гаврилюка та киянина Дмитра Ловчинського, але у фіналі поступився Цотне Рогаві з Одеси. Третє місце у ваговій категорії до 81 кг посів полтавець Олександр Погребняк. Він переміг закарпатця Івана Дудинця та киянина Павла Юськіва, але у півфіналі поступився майбутньому чемпіону Степану Грекулу з Чернівців.

(За матеріалами hckremenchuk.com.ua та sport.pl.uа).