Спортивний калейдоскоп

Турнірна хроніка

ХОКЕЙ
Продовжує здобувати перемоги у першості УХЛ наддніпрянський «Кременчук». Після недавньої важкої вікторії над чемпіоном першості 2018/2019 «Донбасом» наші земляки перемогли ще одного реального конкурента у боротьбі за чемпіонство – херсонський «Дніпро». Варто зазначити, що у цій грі кременчужани виявили справжній бійцівський характер, адже ще у середині другого періоду поступалися супротивникам із розривом у дві шайби та надалі не лише спромоглися зберегти свої ворота «сухими», але й забили херсонцям 5 шайб. Тож фінальна сирена зафіксувала впевнену перемогу «Кременчука» – 5:2. Після семи турів першості наші земляки очолюють турнірну таблицю. Другим (з відривом вже у 7 очок) йде «Дніпро».
ПАУЕРЛІФТИНГ
Минулого тижня тренер полтавського пауерліфтера Анатолія Новописьменного Олександр Рагулін повідомив на своїй сторінці у «Фейсбуці» про те, що його вихованець переміг у ваговій категорії 93 кілограми на чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу, що відбувся у Харкові. «Сума 870 кг перевищує рекорд світу на 17,5 кілограма і три рекорди України (присідання, тяга, сума). Так тримати, гордимося!!!» – зазначив Олександр Рагулін.
Влітку цього року на чемпіонаті світу, що проходив у Швеції, наш земляк уже «переписував» світовий рекорд. Йому вдалося присісти з 320-кілограмовою штангою, витиснути (жим лежачи) 197,5 кілограма та впоратися із вагою 335 кілограмів у становій тязі. Тоді за сумою трьох вправ він набрав 852,5 кілограма. Наступним відповідальним стартом для Анатолія стане чемпіонат Європи у литовському Каунасі.

Поділися:

Добавить комментарий