Турнірна хроніка

ХОКЕЙ
Чергові матчі регулярного чемпіонату УХЛ провів «Кременчук». 30 жовтня у Білій Церкві наші земляки у нелегкій боротьбі здолали місцевий «Білий Барс». Основний час не виявив переможця і закінчився з рахунком 4:4. «Кременчук» в овертаймі «дотиснув» супротивника і переміг – 5:4. Наступна перемога далася нашим землякам «малою кров’ю» – 2 листопада у Кременчуці на льодовій арені СК «Айсберг» вони розгромили харківське «Динамо». «Кременчук» закинув суперникам десять шайб і переміг з рахунком 10:0.
Враховуючи, що головні конкуренти кременчужан у боротьбі за перемогу в регулярному чемпіонаті («Донбас» і «Дніпро») грали поміж собою, перевага «Кременчука» перед переслідувачами (за втраченими очками) зросла відповідно до 3 і 4 пунктів відповідно. Наші земляки продовжують очолювати турнірну таблицю.
* * *
З 7 по 10 листопада після навчально-тренувального збору в Броварах національна збірна України виступить на міжнародному турнірі Turkish Airlines Baltic Challenge Cup, який пройде в Таллінні, Естонія. Це будуть перші ігри «синьо-жовтих» під керівництвом нового головного тренера Сергія Вітера.
В остаточний склад команди увійшли 22 хокеїсти, 20 з яких представляють Українську хокейну лігу, ще два грають за кордоном. У складі збірної виступатимуть п’ять гравців ХК «Кременчук», повідомляє офіційний сайт клубу.
Крім українців, участь у турнірі візьмуть збірні Румунії, Естонії, Казахстану, Латвії та Литви. Казахстанська команда буде представлена молодіжним складом. Варто зазначити, що ігри турніру транслюватимуться телеканалом XSPORT. Вболіваймо за наших!
БОКС
З 27 жовтня по 2 листопада у Черкасах відбувся Кубок України з боксу серед жінок, повідомляє Федерація боксу України. Полтавщину на змаганнях представляла Маріанна Басанець із Кременчука, яка змагалася у ваговій категорії до 57 кілограмів. Наша землячка у півфіналі програла (0:5) майбутній срібній призерці Сніжані Холодковій із Києва, таким чином посівши третє місце у своїй ваговій категорії.
БІЛЬЯРД
Минулої п’ятниці, 1 листопада, відбулась урочиста церемонія нагородження переможців і закриття змагань Кубка України серед школярів з більярдного спорту «Триборство».
Протягом тижня, під час осінніх канікул, у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка 84 учасники змагалися
у 4 вікових категоріях у триборстві: вільна піраміда, динамічна піраміда, комбінована піраміда. Наймолодшому учаснику змагань було 7 років, найстаршим – 17. Оцінювали маленьких спортсменів професійні судді. Серед старших школярів (категорія «Дівчата») 3-тє місце виборола наша землячка Вікторія Онищенко.
Учасники турніру, їхні батьки та тренери з більярдного спорту відзначили високий рівень організації заходу та подякували за приємні враження від змагань і від Полтави. Від імені комітету з фізичного виховання Міністерства освіти і науки України ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Володимир Онищенко вручив подяку за вагомий особистий внесок у більярдний спорт та піднесення міжнародного авторитету України чемпіонці світу з більярдного спорту, майстру міжнародного класу, магістрантці факультету фізичної культури та спорту університету Анастасії Ковальчук, повідомляє медіа-центр ПНТУ.
ФУТБОЛ
У Миргороді 2 листопада фінішував чемпіонат Полтавщини серед команд першої ліги. У фіналі зійшлися «Авангард» із Яресьок та «Локомотив» із Гребінки. «Локомотив» вів у два м’ячі, але «Авангард» зумів зрівняти рахунок, а в екстратаймах – вирвати перемогу (3:2). Натомість у вболівальників із Гребінки залишилися претензії до суддівства. У матчі за третє місце «Зіньків-1604» в основний час переміг «Семенівку» (2:0).
Тож чемпіоном Полтавщини серед команд першої ліги стає «Авангард» із Яресьок, «Локомотив» із Гребінки здобуває срібні медалі, «Зіньків-1604» – «бронзу».
* * *
Заключні матчі чемпіонату Полтавської області серед юнацьких команд відбулися в Пирятині 2–3 листопада. Після півфінальних ігор, перемоги у яких святкували юні футболісти з Лубен і Кобеляк, у фіналі зійшлися футболісти кобеляцького «Колоса» та «Лубен», а за «бронзу» змагалися «Пирятин» та «Олімпія» із Савинців. Матч за третє місце завершився із рахунком 0:1 на користь «Олімпії», а в боротьбі за «золото» «Лубни» розгромили «Колос» із рахунком 4:0.
Таким чином, «Лубни» вибороли «золото», «Колос» – «срібло», а «Олімпія» – «бронзу».
ЛЕГКА АТЛЕТИКА
В Ужгороді на чемпіонаті України з кросу наша землячка стала чемпіонкою на дистанції 2 км серед жінок. Валентина Кілярська подолала дистанцію за 6,27 хв. Другою тут стала закарпатська бігунка Олеся Дідоводюк (час – 6,30 хв). «Бронза» – у Орисі Дем’янчук з Львівщини (час – 6,36 хв), повідомляє «Полтавщина Спорт».

При підготовці добірки використано матеріали sport.pl.ua, uhl.ua, hckremenchuk.com.ua, pntu.edu.ua, fbu.org.ua