Турнірна хроніка

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА
Нещодавно у Черкасах відбувся Кубок України з греко-римської боротьби серед чоловіків. Спортсмени з Полтавщини завоювали на цьому турнірі чотири медалі різного гатунку.
«Срібло» у ваговій категорії до 60 кг виборов кременчужанин Ленур Теміров. Він переміг свого земляка Євгена Пушенка, Ігоря Курочкіна з Миколаєва та Владислава Кузька із Запоріжжя. У фіналі Ленур Теміров поступився Віктору Петрику з Київщини.
«Бронзу» у ваговій категорії до 63 кг здобув кременчужанин Максим Лю. Він програв першу сутичку майбутньому чемпіону Олександру Грушину з Київщини й був змушений далі змагатися у втішних сутичках. Там він переміг Мирослава Соловяна із Запорізької області та Святослава Гончарова з Кривого Рогу.
Дмитро Пишков виборов «бронзу» у ваговій категорії до 77 кг. Він програв дніпрянину Дмитру Васецькому, а потім у тих же втішних сутичках переміг Віталія Кучеренка з Миколаєва та Павла Молнара з Мукачевого.
Полтавець Євген Савета завоював «бронзу» у ваговій категорії до 97 кг. Він переміг Максима Аветісяна з Київщини, але у півфіналі поступився Владлену Козлюку з Одещини. У поєдинку за третє місце Євген переміг киянина Зелімхана Дзігасова, повідомляє «Полтавщина. Спорт».
ПЛАВАННЯ
У місті Дніпро відбувся чемпіонат України з плавання серед молоді та юніорів. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини, й четверо наших спортсменок завоювали сім медалей різного ґатунку. Переможцями змагань стали Марія Дьяченко (дівчата 12–17 років – 200 м комплексним стилем – час 2:21,10) та Катерина Семенова (дівчата 12–17 років – 50 м вільним стилем – час 26,89). Три медалі («срібло» та дві «бронзи») завоювала Юлія Ткаченко, ще дві бронзові нагороди виборола Поліна Хлистун.
ФУТБОЛ
Всеукраїнський футбольний турнір – «Табло-Дніпро-80» серед гравців 2010 року народження завершився у Черкасах. У змаганнях брали участь вихованці ДЮСШ кременчуцького «Кременя», і вони повернулися додому зі «срібними» нагородами, повідомляє прес-служба ФК «Кремінь».
Турнір складався з двох етапів – групового та плей-оф. У групі «Кремінь» переміг білоцерківську «Рось» (5:2), «Золотоношу» (4:2) та місцевий «Атлетик» (7:0). Юні кременчужани вийшли в чвертьфінал, де перемогли одеський «Чорноморець» (5:0), а потім у півфіналі здолали той же «Атлетик» (5:1). У фіналі кременчужани поступилися команді черкаської СДЮСШОР. До змагань хлопців готували тренери Олександр Назаренко та Анатолій Безус.
ДЗЮДО
Київ приймав всеукраїнський турнір із дзюдо «Кубок школи спорту». Четверо дівчат із Горішніх Плавнів повернулися з цих змагань із медалями. Срібними призерками турніру стали: Поліна Тумко (вагова категорія 40 кг) та Софія Горяшина (вагова категорія 44 кг). Бронзові нагороди вибороли Валерія Шитик (вагова категорія 48 кг) та Анастасія Шудря (вагова категорія 52 кг). До змагань дівчат готував тренер Ігор Горяшин, повідомляє «Полтавщина. Спорт».