Турнірна хроніка

КАРАТЕ
Заслужений тренер України Володимир Прядка поінформував, що 20 лютого у столиці України відбувся відкритий чемпіонат Києва, в якому взяли участь 48 команд з 16 областей. За перемогу змагалися 550 учасників. Команда клубу імені Олександра Криптова вдало розпочала цей сезон, завоювавши 18 нагород різного ґатунку і в результаті посіла перше загальнокомандне місце. Чемпіонами у своїх категоріях стали: Єгор Науменко, Максим Тарасенко, Тімур Прядка, Назар Косенко, Олександр Панченко, Станіслав Бугар, Максим Кривко та Дмитро Волков. Друге місце – у Артема Рака, Олександри Кушнір та Тетяни Дробченко. Бронзові нагороди завоювали Олександр Лобас, Богдан Шпитяк, Віталій Афіногентов, Ілля Карпенко, Назарій Середа, Іван Лихвар та Ярослав Титаренко.
БОКС
Нещодавно у Чернівцях відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок до 22-х років. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини, і ми маємо свого чемпіона. Євген Павловський з Горішніх Плавнів став кращим у ваговій категорії 91 кг. У першому бою він одноголосним рішенням суддів переміг киянина Павла Мічковського, а потім так само здолав харків’янина Родіона Морозова. У фіналі Євген не залишив шансів одеситу Марату Григоряну
і піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу поваги.
До змагань нашого спортсмена готував тренер Віктор Чирочка, повідомляє «Полтавщина. Спорт».
***
Федерація боксу України оприлюднила склад збірної України на міжнародному боксерському турнірі «Странджа 2021». У складі збірної троє представників Полтавщини: Олександр Хижняк (вагова категорія 75 кг), Мар’яна Басанець (вагова категорія 60 кг) та Ганна Охота (вагова категорія 51 кг). Також у складі української делегації на один з найпрестижніших боксерських турнірів Європи поїхали наші тренери Олександр Хижняк-старший та Олександр Середницький. «Странджа 2021» завершиться у Софії (Болгарія) 27 лютого.
ВОЛЕЙБОЛ
У Тлумачі відбулися матчі шостого туру Вищої ліги чемпіонату України з волейболу серед чоловіків. ВК «Решетилівка» у цьому турі зіграли зі «Спартаком» із Сваляви та «Покуттям» зі Снятина. Першого супротивника решетилівці впевнено перемогли (3:0 за партіями), а другому – програли у боротьбі – 2:3.