Спортивний калейдоскоп

Турнірна хроніка

КАРАТЕ
Днями у польському містечку Свіноуйсьце відбувся чемпіонат Європи з кіокушин карате WKF. У змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів з різних країн. У складі збірної України спортсмени з Полтавщини вибороли три медалі.
«Срібло» серед юнаків 16–17 років у ваговій категорії 60 кг завоював полтавець Андрій Березін. Він провів чотири поєдинки. Вибивши з турніру суперників з Болгарії, Вірменії та Польщі, Андрій у фіналі поступився ще одному каратисту з Вірменії. Варто зазначити, що всі перемоги Андрія були достроковими. Ще одне «срібло» у цій віковій категорії, але серед спортсменів вагою 70 кг, здобув Андрій Назимов. Він також переміг спортсменів з Польщі, Болгарії та Вірменії, але у фіналі поступився представнику Болгарії. Полтавець Яків Хохоляк став третім у ваговій категорії 70 кг серед юнаків 13–14 років. У першому поєдинку він здолав польського атлета, але у півфіналі поступився каратисту з Вірменії, повідомляє «Полтавщина Спорт».
ЛЕГКА АТЛЕТИКА
У Чернівцях відбувся чемпіонат України з бігу на 1 милю. Студенти факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Валерія Кравченко та Руслан Калякін боролися як за особисту першість, так і представляли збірну Полтавської області, повідомляється на сайті ПНПУ ім. В.Г. Короленка.
Валерія змагалась за перемогу із 12 спортсменками і виборола «золото» в категорії юніорки з результатом 5 хв 54 с і друге місце в категорії молодь. Руслан боровся за першість із 28 спортсменами. Він з результатом 5 хв 06 с завоював «срібло» як серед юніорів, так і серед молоді. У загальнокомандному заліку Полтавська область посіла третє місце. Готував спортсменів до змагань тренер Сергій Чепіжний.
ФУТБОЛ
18-річний воротар Павло Ісенко знову отримав виклик до розташування юнацької збірної України, повідомляє офіційний сайт «Ворскли». Гравців віком до 19 років, на чолі команди яких стоїть Володимир Єзерський, чекають навчально-тренувальний збір та кваліфікаційний раунд Євро-2022, що проходитиме з 6 по 12 жовтня у Польщі. Там, окрім зустрічі з господарями, українців також чекають матчі проти фінів і мальтійців.
Дві перші збірні у квартетах і найкраща команда серед тих, хто посяде треті місця за підсумками матчів із першими та другими командами, приєднаються до Португалії в еліт-раунді кваліфікації, де виступатимуть 28 збірних команд, які розподілять на сім груп. Переможці цих груп долучаться до збірної Словаччини на Євро-2022. Збірна Словаччини отримала пряму перепустку до фінальної стадії Євро-2021/2022 на правах господаря турніру, що проходитиме влітку наступного року.

Підготовлено за матеріалами vorskla.com.ua, pnpu.edu.ua та sport.pl.ua.