Спортивний калейдоскоп

Турнірна хроніка

ХОКЕЙ
Відбулися чергові матчі першості Української хокейної ліги. Головною подією, без сумніву, було протистояння принципових суперників – «Кременчука» та «Донбасу». Основний і додатковий час зустрічі закінчився із «футбольним» рахунком 0:0. Оборона перевершила атаку, і вирішальним став єдиний результативний післяматчевий буліт. Автором переможного голу став кременчужанин Гриценко. У наступному поєдинку «Кременчук» поступився «Маріуполю» – 2:4. Наразі турнірна таблиця має дещо незвичний як на останні сезони вигляд. Першим (з відривом у п’ять очків від «Кременчука», який посідає другу сходинку) йде київський «Сокіл», на третьому місці з відставанням на один заліковий бал (але маючи гру в запасі) розташувався «Маріуполь». Неодноразовий чемпіон УХЛ «Донбас» нині лише четвертий, щоправда, донеччани провели ще на одну гру менше, ніж маріупольці. Схоже, боротьба за перемогу в регулярній першості у цьому сезоні може стати однією з найцікавіших за весь час проведення чемпіонату УХЛ.
БОЙОВЕ САМБО
Днями у Затоці на Одещині відбувся чемпіонат Європи з бойового самбо. У змаганнях взяли участь спортсмени з десяти країн. Нагороди розігрувалися у трьох розділах, у двох з яких – “Pro-full” та “Classic” – у складі збірної України змагалися спортсмени з Полтави, Кременчука та Горішніх Плавнів.
Як повідомляє «Полтавщина. Спорт», в активі наших спортсменів шість «золотих», чотири «срібних» та шість «бронзових» нагород. До змагань спортсменів готували тренери Ігор Онопрієнко, Максим Кишинець та Дмитро Микуця (всі – Полтава), Богдан Головатий (Горішні Плавні), Богдан Копкін та Андрій Дзябенко (обидва – Кременчук). У підсумку збірна України посіла на чемпіонаті перше командне місце.
ДУАТЛОН
Нещодавно у Слов’янську відбувся чемпіонат України з дуатлону. Дуатлон – це різновид тріатлону, де замість плавання проводиться ще один біговий етап. Турнірна дистанція для дорослих виглядала так: біг 5 км, велогонка 20 км, біг 2,5 км. Дистанція для юніорів – біг 2 км, велогонка 8 км, біг 1 км.
В індивідуальному заліку полтавка Софія Бондаренко посіла друге місце серед дівчат, а наш земляк Володимир Попов став переможцем серед ветеранів 63+. У командній естафеті міст полтавці посіли третє місце серед юнаків (мікст). У складі полтавської команди змагалися Юрій Тютюнник, Софія Бондаренко та Єгор Мичко.
Як повідомляє Полтавська обласна федерація тріатлону, до змагань спортсменів готували тренери Павло Калініченко, Володимир Стариченко, Володимир Попов, Денис Микитюк, Наталія Міць та Ірина Астапова.
МОТОКРОС
У селі Патлаївка Полтавської громади 23 жовтня о 10 годині відбудеться 3-й етап чемпіонату України з суперкросу та відкритий кубок Полтави з мотокросу. Змагатимуться мотогонщики у класах 50 см, 65 см, 85 см, МХ1, МХ2, аматори, ветерани 3 групи та початківці. Вхід для вболівальників вільний, зазначається на фейсбук-сторінці організаторів – ГО «Федерація технічних видів спорту Полтавської області».
Підготовлено за матеріалами hckremenchuk.com.ua, sport.pl.ua та Фейсбук.