Турнірна хроніка

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА
Оприлюднено склад збірної України з греко-римської боротьби на чемпіонаті світу, якій відбудеться з 14 по 22 вересня в Нур-Султані (Казахстан). На головних змаганнях року спортсмени змагатимуться не лише за медалі, а й за олімпійські ліцензії Токіо-2020. Як зазначається у повідомленні прес-служби Федерації греко-римської боротьби, у Казахстані нагороди виборюватимуть десять атлетів.
До складу української збірної увійшов і срібний призер Олімпіади-2016 Жан Беленюк, який з цього року представляє Полтавщину, а нещодавно був обраний депутатом Верховної Ради України.
ЛЕГКА АТЛЕТИКА
Виконком Федерації легкої атлетики України затвердив попередній склад команди для участі у чемпіонаті світу, який відбуватиметься з 27 вересня по 6 жовтня у місті Доха (Катар), із можливістю дозаявки. За прогнозами тренерського штабу, який базується на світовому рейтингу, за добором до команди можуть потрапити ще кілька спортсменів, повідомив офіційний сайт ФЛАУ.
Але наша землячка Ольга Ляхова вже стовідсотково відібрана до складу національної збірної, що візьме участь у головних стартах року. Нагадаємо: це літо для кременчужанки було дуже вдалим, вона неодноразово підіймалася на п’єдестали престижних міжнародних змагань, у тому числі двічі стала чемпіонкою Європейських ігор.
У Катарі наша спортсменка має вийти на старт своєї коронної дистанції в бігу на 800 метрів, а якщо українська жіноча естафетна четвірка за результатами кваліфікаційного періоду залишиться у рейтингу 16 кращих на планеті, змагатиметься ще й в естафеті 4х400 метрів.
ХОКЕЙ
У Полтаві відбувся фінал літнього Кубка Федерації хокею Полтавської області. У змаганнях взяли участь 8 команд. Літній Кубок організовують другий рік поспіль, партнером проведення виступає Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА.
Завершальні ігри відбулися на ковзанці у ТРЦ «Екватор». До фіналу вийшли 5 команд, 4 з яких потрапили у плей-оф. У запеклій сутичці за перше місце «Кальвадос» із Полтавського району лише за булітами (штрафними бросками) переміг «Космос» із Полтави, 3-тє – 4-те місця посіли «Форсаж» та «Колос».
Турнірна хронікаЯк повідомили у федерації, серед інших змагань нового хокейного сезону планується і проведення Кубка на честь 45-ліття ХК «Кальвадос».
СПАРТАКІАДА ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ
За результатами змагань ІІ етапу Всеукраїнської спартакіади серед держслужбовців кращою командою Полтавської області стала збірна команда Пенсійного фонду.
За перемогу у Полтаві боролися 20 команд, що представляли районні державні адміністрації, Пенсійний фонд, Держказначейство, митницю та управління юстиції. Змагалися між собою у 5 видах спорту: міні-футболі, волейболі, настільному тенісі, шахах і шашках.
У результаті запеклих баталій призові місця розподілилися таким чином: І загальнокомандне місце – у Пенсійного фонду; ІІ місце завоювала команда управління юстиції; ІІІ місце – в Оржицької РДА.
Кращими за видами спорту стали: волейбол – Пенсійний фонд; міні-футбол – збірна Решетилівського району; настільний теніс – Оржицька РДА; шахи – Лубенський район; шашки – Диканський район, повідомляється на офіційному сайті Полтавської облдержадміністрації.
За підсумками обласної спартакіади буде формуватися збірна команда, яка представлятиме Полтавщину на всеукраїнських змаганнях в Ужгороді. До речі, у 2018 році наші земляки посіли 5-ту сходинку турнірної таблиці. Тож є реальні підстави сподіватися, що цьогоріч на Закарпатті збірна Полтавської області посяде одне з призових місць.