Турнірна хроніка

ХОКЕЙ
З перемоги розпочав регулярний чемпіонат УХЛ кременчуцький «Кремінь». Наші земляки не залишили жодного шансу «Білому Барсу» (Біла Церква), «відгрузивши» шість шайб голкіперу супротивників. Натомість власні ворота кременчужани зберегли у недоторканості. До речі, це був перший «сухий» матч в УХЛ для воротаря «Кременя» В’ячеслава Новицького. Також варто зазначити, що у складі команди дебютував у чемпіонаті України корінний кременчужанин нападник Гліб Варава, повідомляє прес-служба клубу. Головний тренер «Кременя» Олександр Савицький так прокоментував перемогу своєї команди: «Гра вийшла цікавою, щонайменше для уболівальників. Спочатку була певна невпевненість у діях гравців, добре, що все так закінчилося. Якщо чесно, дуже радий, що стартував чемпіонат. Усі його чекали і готувалися. Я дуже задоволений, і рахунок гарний. Підтримка уболівальників була на рівні. Нам приємно, що ми приносимо радість їм і собі».
Завдяки кращий різниці забитих і пропущених шайб кременчужани очолили турнірну таблицю чемпіонату, але, звичайно, вся боротьба ще попереду. Побажаємо «Кременю» успіху в новому сезоні.
ПЛАВАННЯ
Ще одну медаль на паралімпійському чемпіонаті світу з плавання, що завершився у Лондоні, здобув Ярослав Денисенко. Таким чином скарбничка полтавських спортсменів поповнилася четвертою нагородою першості. Нагадаємо, що до цього наш земляк вже став чемпіоном на дистанції 100 м на спині та бронзовим призером на дистанції 100 м батерфляєм, «срібло» на дистанції 50 м батерфляєм завоював Євген Богодайко. Тепер же Ярослав Денисенко «оформив» собі повний комплект нагород, виборовши «срібло» на дистанції
50 метрів вільним стилем. Полтавець фінішував із часом 23,91 секунди. Чемпіоном став також українець Ілля Яременко (23,53). Третє місце – в азербайджанця Рамана Салея (24,32), повідомляє «Полтавщина Спорт».
ЄДИНОБОРСТВА
Одним із переможців торішньої міської програми «Бюджет участі» став проект фестивалю єдиноборств «Чемпіони», президента Полтавської федерації тхеквондо Юрія Шавиро. 14 вересня, у день фізкультури і спорту, фестиваль відбувся у Петровському парку обласного центру. Участь у спортивному святі взяли кращі спортивні організації міста, які спеціалізуються на єдиноборствах. Зокрема місцева «Школа чемпіонів» тхеквондо, якою керує автор проекту, громадська організація «Центр спеціальної підготовки «Скіф», Всеукраїнська федерація айкідо нагано рю у Полтавській області, спортивний клуб «Легіон Полтава» (таїландський бокс), Федерацiя джіу-джитсу (СК «Комбат»), Tansey-Dojo кіокушин карате, СК «Гепард», Федерація греко-римської боротьби Полтави, знані й молоді спортсмени Полтави, які показали свої вміння численній публіці. «Дуже приємно, що саме сьогодні ми всі зібралися, аби продемонструвати навички у різних бойових мистецтвах. Хочу подякувати всім, хто проголосував за наш проект», – зазначив організатор фестивалю Юрій Шавиро, повідомляють «Новини Полтавщини».
СУМО
Днями у Харкові відбувся чемпіонат України з боротьби сумо. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавської області, у їх активі 18 нагород різного гатунку. Наші земляки поклали у скарбничку спортивних здобутків Полтавщини 8 золотих, 7 срібних та 3 бронзові медалі.
При підготовці добірки використано матеріали сайтів sport.pl.ua, hckremenchuk.com.ua, np.pl.ua.