Спортивний калейдоскоп

Турнірна хроніка

Хокей
17 січня на арені СК «Айсберг» «Кременчук» переміг «Білий Барс» і піднявся на другу сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Української хокейної ліги. Тепер в активі кременчужан 68 очок. Наші земляки випереджають «Донбас» на один бал і відстають від лідируючого «Дніпра» на три, маючи один поєдинок у запасі.
Незважаючи на значну перевагу господарів, на табло до перерви горіли два нулі. Але воротар гостей Кучер був безсилий врятувати свою команду в другому періоді, коли підопічні Олександра Савицького раз по разу створювали небезпечні моменти біля воріт суперників. До кінця другої двадцятихвилинки кременчужани довели рахунок до комфортних 3:0. Треба віддати належне «Білому Барсу», який проявив характер і повернувся в гру в заключному періоді, відігравши дві шайби за перші п’ять хвилин. Але кременчужани не дозволили гостям розвинути успіх і зуміли надалі закинути ще три шайби. Остаточний рахунок – 6:2!
Микола Кисельов оформив у матчі 2 шайби й тричі асистував при взятті воріт, завдяки чому обійшов у гонці бомбардирів донеччанина Віталія Ляльку. Тепер у форварда «Кременчука» (за системою гол + пас) стало 45 очок (25 + 20), і він випереджає конкурента на три бали, повідомляє офіційний сайт ХК «Кременчук».
Футбол
Відбулися зміни на тренерському містку молодіжного складу «Ворскли». Замість Олександра Омельчука, який впродовж тривалого періоду очолював «дублерів», із молодіжною командою «Ворскли» працюватиме Віталій Косовський, чиєю грою в другій половині дев’яностих та на початку двохтисячних захоплювалися мільйони. Перемовини керівників полтавського клубу із 45-річним фахівцем завершилися позитивно, і сторони погодили повноцінний півторарічний контракт.
Найбільшим розквітом кар’єри Косовського, коли він був діючим гравцем, став період виступів півзахисника у складі київського «Динамо» з 1994 по 2003 роки (131 матч, 20 забитих м’ячів). За молодіжну збірну він провів 16 поєдинків (4 м’ячі), брав участь у 25 матчах у футболці національної збірної (забив 2 м’ячі). Віталій Косовський є шестиразовим чемпіоном України, чотириразовим володарем Кубка України, півфіналістом Ліги чемпіонів 1998/1999.
Як тренер Віталій Владиславович працював із юнацькою та молодіжною командами київського «Динамо». 17 січня нового старшого тренера представили команді, повідомляє прес-служба ФК «Ворскла».
***
Тим часом основний склад «Ворскли» вже перебуває на тренувальному зборі у турецькій Анталії. Команда провела перший із запланових контрольних матчів. Поєдинок із чемпіоном Румунії, клубом «Клуж», закінчився унічию. Жодній команді не пощастило «розпечатати» ворота супротивників (0:0).