У 2023 році Україна вперше відзначатиме День Захисників і Захисниць 1 жовтня.

У 2023 році Україна вперше відзначатиме День Захисників і Захисниць 1 жовтня.

Це свято відзначається в Україні на державному рівні з 2014 року на вшанування героїзму наших воїнів, які відстоюють незалежність та територіальну цілісність України. Від цього року відзначаємо це свято саме 1 жовтня у зв’язку з переходом Православної церкви України та Української греко-католицької церкви на новоюліанський календар. Адже воно збігається зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, що не випадково. Адже Пресвяту Богородицю шанували козаки, а Покрова для них була одним із найвеличніших свят. Козацькі традиції бережуть сучасні Захисники та Захисниці України.
Сьогодні ми дякуємо Збройним силам України. Завдяки нашим оборонцям ми маємо змогу жити повсякденним життям. Наша подяка – кожному з наших рідних, друзів, колег, котрі сьогодні виборюють нашу Незалежність і Свободу.
Ми маємо також забезпечити нашій армії міцний тил. Кожен у свій спосіб, але з максимальною самовіддачею, щоб це посилювало армію та наближало Перемогу.
У полум’ї війни гартується українська нація. Тож тримаємо стрій! Переконані, що наші Захисники та Захисниці здобудуть Перемогу!
Слава Україні! Слава нації! Слава Збройним силам України!

Дмитро ЛУНІН,
начальник Полтавської обласної військової адміністрації.

Добавить комментарий