У Гадячі відкрили відділення фізичної та реабілітаційної медицини

У Гадячі відкрили відділення фізичної та реабілітаційної медицини

У Гадяцькій міській центральній лікарні запрацювало стаціонарне відділення фізичної та реабілітаційної медицини на 20 ліжок, — повідомили у КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я ПОР.

На капітальний ремонт приміщення заклад витратив близько 4 мільйонів гривень. Провели перепланування, облаштування стелі, фарбування та облицювання керамічною плиткою стін, ремонт підлоги й улаштування медичного лінолеуму. Замінені системи електропостачання, водопостачання і водовідведення, опалення із заміною відповідного обладнання. Кімнати гігієни – санвузли, душові — обладнані з урахуванням відповідних норм інклюзивності. Закуплені офісні меблі, функціональні ліжка та приліжкові тумби у палати.

У Гадячі відкрили відділення фізичної та реабілітаційної медицини

 

У відділенні відновлюватимуть здоров’я пацієнти після перенесеного інсульту, травм верхніх і нижніх кінцівок, ушкоджень головного і спинного мозку, після ендопротезування суглобів, ампутацій, при сколіозах та остеохондропатіях.

Також функціонуватиме кімната для ерготерапії, зали індивідуальної фізичної реаблітації та реаблітаційний зал, оснащений необхідним сучасним обладнанням. Для відновлення втрачених функцій, необхідних у повсякденному житті, облаштовано ергокухню. Громадська організація «Медичні лідери» передала апарат для механотерапії.

Терміни реабілітації для кожного випадку й діагнозу різні, загалом же протягом місяця відділення може надати свої послуги чотирьом десяткам пацієнтів. Ними опікуватимуться фізичні терапевти, ерготерапевт, логопед, асистенти ерготерапевтів та фізичних терапевтів, реабілітологи – лікарі ФРМ, психологи.

Сучасна реабілітація у Гадяцькій міській лікарні здатна допомогти людині відновити самостійність у побуті, запобігти ускладненням, підготуватися до протезування. Сучасна реабілітація – це про командну роботу, про віру у власні переконання та сили, про великий успіх кожного і кожної, хто працює заради спільної мети – відновлення та покращення якості життя пацієнтів.

 

Поділися:

Добавить комментарий