У Хоролі виборювали Кубок з мотокросу

Юні тріумфатори хорольського турніру.

У Хоролі виборювали Кубок з мотокросу

Уже вп’ятнадцяте на хорольському мототреці відбувся перший етап змагань на Кубок центрального регіону України і Хорольського району з мотокросу.
Змагалися аматори і професіонали, представники спортивних клубів із Полтави, Сум, Кропивницького, Кременчука, Горішніх Плавнів, Ніжина, Сміли, Ромнів, Дніпра, Запоріжжя, Черкас, Харкова, Жовтих Вод, Бобринця і, звичайно ж, Хорола.
За результатами заїздів визначили переможців. Ними стали: у класі “аматор” – Ігор Петяков (м. Хорол); у класі “ветеран” (І підгрупа) – Віктор Глова
(м. Хорол); у класі “ветеран” (ІІ підгрупа) – Ігор Міхневич (м. Полтава); у класі “МХ-2” – Семен Неруш (м. Дніпро); у класі “OPEN” – Дмитро Чернов (м. Жовті Води); у класі з об’ємом двигуна
50 куб. см – Даниїл Шаманський з Кропивницького; у класі з об’ємом двигуна 60 куб. см – Данило Сітак (м. Ромни); у класі з об’ємом двигуна 85 куб. см – Дмитро Кугот (м. Сміла). У загальнокомандному підсумку перше місце здобули учасники спортивно-технічного клубу “Адреналін” із міст Бобринець та Кропивницький.
Підготували і провели змагання учасники районної організації “Мотоциклетний спорт Хорольського району” (керівник – Віктор Глова). Їх підтримали депутати Полтавської обласної ради Фахраддін Мухтаров і Михайло Міщенко, голова правління СВК “Перемога”, депутат Хорольської районної ради Анатолій Пасюта, ТОВ “Хорольський завод дитячих продуктів харчування”, районна і міська влада, підприємства та організації міста й району.

Сергій МІСЮРЕНКО
Журналіст

Добавить комментарий