У липні в Полтавській області  планують відкрити шість  амбулаторій

У липні в Полтавській області планують відкрити шість амбулаторій

Для розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості Полтавщини будують 29 амбулаторій. Загальна сума фінансування робіт становить 225 мільйонів гривень. Із них 202 мільйони – кошти субвенції, решта – співфінансування з місцевих бюджетів. Про це розповів т.в.о. директора департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства ОДА Олександр Слободян.

За його словами, вже використано 188,5 мільйона гривень, що становить 85% від загальної суми фінансування.
Введено в експлуатацію одну амбулаторію у селі Дмитрівка, поблизу Горішніх Плавнів. Також завершені будівельні роботи в 10 амбулаторіях: у Великих Будищах, Лютеньці, Петрівці-Роменській Гадяцького району, Вирішальному Лохвицького району, Новооржицькому Оржицького району, Кривушах Кременчуцького району, Михайликах Шишацького району, Розсошенцях Полтавського району, Галущиній Греблі Новосанжарського району, Скороходовому Чутівського району.
У липні заплановано відкрити шість амбулаторій у Розсошенцях, Кривушах, Михайликах, Лютеньці, Великих Будищах та Петрівці-Роменській. Амбулаторії у Вирішальному, Скороходовому, Галущиній Греблі та Новооржицькому будуть введені в експлуатацію одразу після погодження змін у проєктах з електрозабезпечення. Погодження газопостачання очікує одна амбулаторія у Засуллі Лубенського району, стан готовності якої 95%.
За словами Олександра Слободяна, 14 амбулаторій мають ступінь будівельної готовності 70%, решта 5 – менше 50%.
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов наголосив, що всі голови райдержадміністрацій, на чиїй території діє програма «Велике будівництво», мають контролювати хід її виконання.
«Були затримки здачі будівель в експлуатацію через ДАБІ, але нині це питання вирішено на селекторній нараді з очільником ДАБІ, – розповів Олег Синєгубов. – Усього в області цього року маємо відкрити 29 нових амбулаторій. Об’єднані територіальні громади та невеликі села мають якнайшвидше отримати сучасні амбулаторії, а сімейні лікарі повинні починати працювати в сучасних умовах».

Полтавська ОДА.

Поділися:

Добавить комментарий