У ЛУБНАХ ПОЧАВ ДІЯТИ  ОСЕРЕДОК ПАРТІЇ «УДАР  ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»!

Члени Лубенської міської партійної організації політичної Партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»

У ЛУБНАХ ПОЧАВ ДІЯТИ ОСЕРЕДОК ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»!

Збори Лубенської міської партійної організації політичної Партії «УДАР Віталія Кличка» відбулися 13 листопада 2021 року з дотриманням усіх карантинних вимог. У відповідності до подання за результатами голосування головою цієї місцевої парторганізації стала відома в Лубнах активістка Катерина Андріївна Олексієнко. Також були обрані керівні органи організації, голова виконкому відтепер – Надія Пунько. Представляв кандидатів та головував на Зборах керівник виконкому Полтавської обласної партійної організації Дмитро Кубрак.
Ми відкриті до людей. Наша Партія пропагує демократичний спосіб взаємодії з виборцями та реалізує свої принципи і цілі у спосіб, який є загальноприйнятим у всіх розвинених демократіях світу. На відміну від інших політичних проектів України наша сила відкидає підкуп та залякування, нам є чим пишатися – своєю політичною історією та особистостями, які є в нашій Команді. Це і Лідер Партії Віталій Кличко, це і Лідер «УДАРу» на Полтавщині Костянтин Іщейкін, це і сотні, тисячі порядних людей на місцях.
«Обласний осередок Партії «УДАР Віталія Кличка» продовжує будувати партійну структуру та шукає нових Лідерів на місцях. Запрошую до нашої Команди всіх небайдужих громадян. Відтепер на Лубенщині діє ще один осередок, який очолила Катерина Андріївна Олексієнко. Це високоморальна та авторитетна патріотка, вона гідно буде представляти інтереси нашої Партії в Лубнах», – коментує подію голова Полтавської обласної партійної організації Костянтин Іщейкін.

Прес-служба Полтавської обласної партійної організації.

Добавить комментарий