У нагороду — екскурсія  до агрофірми “Маяк”

У нагороду — екскурсія до агрофірми “Маяк”

НИНІ на Полтавщині успішно провадить торговельну діяльність мережа продуктових магазинів “Рідне село” ТОВ “Агрофірма “Маяк”. Покупців, бажаючих придбавати якісну, натуральну продукцію виробництва сільгосппідприємства, більшає з кожним днем. Турбота про полтавські родини закладена у кожному натуральному продукті, що виробляє ТОВ “Агрофірма “Маяк”. А це – хліб, кондитерські та макаронні вироби, м’ясо, ковбаси, молоко, олія, крупи, яйця, мед… Мережа продуктових магазинів “Рідне село” пропагує культуру правильного і здорового харчування.

Як уже інформувала “Зоря Полтавщини”, нещодавно на базі агрофірми “Маяк” відбувся Національний День Ферми. У рамках заходу споживачів мережі продуктових магазинів “Рідне село”, розташованих у різних мікрорайонах обласного центру, запросили взяти участь у розіграшах. Тим, кому вдалося, як то кажуть, придбати щасливий білет, випала чудова нагода поїхати на екскурсію в Котелевський район до агрофірми “Маяк”.
Нещодавно 25 мешканців Полтави, серед яких 18 дорослих і 7 дітей, завітали в уславлене сільгосппідприємство. Екскурсія, яку провів помічник директора агрофірми Юрій Задорожний, розпочалась із тваринницького комплексу “Годувальниця-2” – однієї із трьох молочних ферм, де виробляється молоко ґатунку Екстра. Полтавці оглянули доїльний зал, пологове відділення і приміщення для утримання корів, “містечко” для молодняку ВРХ, ознайомилися з іншими технологічними процесами. Кожен з них був вражений високим рівнем виробництва, який відповідає найвищим європейським стандартам.
У кафе “Калина” гості з обласного центру переглянули відеоролик про виробничу діяльність усіх підрозділів одного з кращих не лише на Полтавщині, а й в Україні сільгосппідприємств – агрофірми “Маяк”. Гостей запросили продегустувати якісні хлібобулочні та ковбасні вироби агрофірми, які смакували всім. Завершилась екскурсія відвідинами пекарні.
Полтавці охоче ділились приємними враженнями від почутого і побаченого. Чи не найбільше схвальних відгуків у них було про продукцію, яку вони купують у магазинах мережі “Рідне село”.
Скажімо, Марина Вовк, яка приїхала у Котельву зі свекрухою Аллою Олексіївною Романець, уродженкою Решетилівського району, зізналась, що ніколи їй не вдавалось вигравати у тій чи іншій акції і дуже задоволена, що вперше стала переможцем. Вся її родина належить до постійних покупців продукції агрофірми “Маяк”, зокрема відвідують магазин, розташований на вулиці Козака, 14, залюбки купують м’ясні продукти, крупи й олію.
Любов Чарушина у Котельві вперше. На екскурсію взяла двох восьмирічних доньок Настю і Машу. Дівчатка полюбляють маяківське молоко. Віддає перевагу маяківській продукції і мешканка обласного центру Наталія Сєрова. Якістю дуже задоволена.
Продукцію агрофірми “Маяк” вважає найсвіжішою і найсмачнішою пенсіонерка Наталія Іванівна Божко. Вона охоче купує маяківські молоко, сосиски, овочі, крупи. Її внучці Даринці дуже подобаються сосиски “Шкільні”. У магазині, що по вулиці Зигіна, завжди ввічливо, привітно обслуговують, продавці охоче підкажуть, що купити, продукт якого сорту вибрати. Жінка сподівається, що таке високе обслуговування запроваджене й у нещодавно відкритому магазині “Рідне село” у мікрорайоні “Браїлки” (вул. Гожулівська, 26), поблизу зупинки “Новозаводська” у Полтаві. Там живуть її рідні, тож і вони матимуть змогу придбати якісні продукти.
Олена Штефан шкодувала, що її діти не змогли приїхати разом з нею на екскурсію. Сказала, що це фантастика, і вона побачила Європу в селі! Хоче приїхати сюди ще та привезти своїх діток. Побажала агрофірмі “Маяк” процвітання!
Полтавські екскурсанти повезли додому безліч позитивних емоцій, висловили побажання, щоб подібні акції у мережі “Рідне село” проводились якомога частіше.

Анатолій ДЖЕРЕЛЕЙКО.

Поділися:

Добавить комментарий