У Полтаві облаштовують криті майданчики  для контейнерів

У Полтаві облаштовують криті майданчики для контейнерів

Санітарний стан навколо сміттєвих баків довгі роки залишав бажати кращого. Опади регулярно потрапляли до них і потім стікали потоками нечистот, а легкі відходи розносилися вітром. Команда Олександра Удовіченка «Рідне місто» взялася за виправлення ситуації.

Ідея накрити контейнери закритими навісами в заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка виникла разом з ініціативою придбання автомобіля-мийки. І це логічно, адже обидва заходи були складовими єдиного комплексного підходу до поліпшення санітарного стану баків і майданчиків.
Наприкінці 2019 року навіси почали з’являтися в різних місцях Полтави. Вони виготовлені з металопрофілю й закриті з трьох боків. Таким чином, комунальники запобігають потраплянню в баки дощу та снігу, які перетворювали відходи на брудну безформну масу. У вітряну ж погоду вони не так розлітатимуться й не встелятимуть усю прилеглу територію. Під баками тепер зроблено й надійну відмостку, щоб мешканці, викидаючи сміття, не місили грязюки.
Наразі навіси облаштовані на майданчиках за адресами: Огнівська, 6; Халтуріна, 8; Пушкіна, 116; Зигіна, 36. Зараз у планах прослідкувати, як ці перші майданчики себе зарекомендують, можливо, щось доведеться модернізувати, щоб потім розпочати їх оновлення в масштабах всього міста.
Лідер «Рідного міста» Олександр Удовіченко наголошує:
– Санітарний стан Полтави повинен вийти на якісно новий рівень. Комунальні служби мають не лише утримувати чистоту, а й цілеспрямовано усувати причини, які цьому заважають. Подібні інновації – найкоротший шлях по наведенню в місті порядку.

Денис КОМПАНІЄЦЬ
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий