У Полтаві розпочали системне встановлення світлофорів на небезпечних перехрестях

У Полтаві розпочали системне встановлення світлофорів на небезпечних перехрестях

У нашому місті є чимало локацій, де дорожній рух не регулюється автоматично, й це часто призводить до трагічних наслідків. Однак вирішенням давньої й наболілої проблеми останніми роками чомусь ніхто не займався. Команда Олександра Удовіченка «Рідне місто» взялася за системне виправлення ситуації.
Про актуальність проблеми свідчать і поліцейська статистика, і звернення мешканців. Увесь цей масив даних за ініціативою члена «Рідного міста», заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка був ретельно проаналізований ще одним членом команди, керівником КП «Міськсвітло» Романом Кикотем. Після цього складено послідовний план установлення світлофорів на найбільш небезпечних перехрестях. Він є невід’ємною частиною загальної стратегії «Рідного міста», спрямованої на модернізацію світлофорної системи Полтави та освітлення пішохідних переходів.
Два показових приклади – перехрестя вулиць Зигіна й Петлюри та перехрестя вулиць Річкова й Миру (на в’їзді в с.Залізничників). Там неодноразово виникали аварійні ситуації – і в 2016-му, і в 2018-му, і в 2019-му. Щоб покласти їм край, комунальники погодили відповідні проекти з поліцією, і вже наступного року нові світлофори будуть встановлені.
Лідер «Рідного міста» Олександр Удовіченко наголошує:
– Полтавці повинні відчувати себе в безпеці на всій території міста. І результативність в цьому напрямку в першу чергу буде залежати від продуманості роботи. Визначити небезпечні перехрестя і, не чекаючи трагедії, завчасно встановити на них світлофорні системи – означає врятувати чиїсь життя. Я радий, що початок цій роботі покладено, це дає впевненість, що з кожним роком небезпечних місць у Полтаві меншатиме.

Денис КОМПАНІЄЦЬ
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий