У Полтаві відбудеться  Різдвяний крафтовий ярмарок

У Полтаві відбудеться Різдвяний крафтовий ярмарок

Напередодні Різдвяно-Новорічних свят у місті пройде ярмарок крафтових виробників Полтавщини (крафтовим називається будь-який продукт, зроблений власноруч і, як правило, в невеликих обсягах).

Різдвяний крафтовий ярмарок Полтавщини працюватиме 26 грудня. Придбати на ньому можна буде як подарунки під ялинку, так і локальні продукти до святкового столу. Розміщуватиметься ярмарок на першому поверсі у центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес за адресою:
м. Полтава, вул. Соборності, 45-а, і відбуватиметься із дотриманням карантинних норм. Щоб його відвідати, потрібно мати один з таких документів: «жовтий» COVID-сертифікат або паперову довідку 063-О (чинні 30 днів); «зелений» COVID-сертифікат (чинний 365 днів); Міжнародне свідоцтво про вакцинацію (чинне 365 днів); іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів); негативний результат ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години); сертифікат про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу).
Керівниця центру підтримки підприємців Дія.Бізнес Альона Гончаренко зазначила, що за допомогою ярмарку популяризуватиметься крафтове виробництво в області: «На Полтавщині є величезна кількість талановитих людей, які виробляють якісні продукти та створюють унікальні вироби. Ми хочемо познайомити полтавців з нашими локальними брендами і показати, що Полтавщині є чим і ким пишатися. І, звичайно ж, закликати містян обирати полтавські товари та підтримувати місцевих виробників». Регіональний координатор програми USAID АГРО в Полтавській області Владислав Гуленко зауважив, що цей крафтовий ярмарок унікальний, адже його вперше проводять напередодні Різдвяно-Новорічних свят, аби полтавці мали можливість купити продукти до столу та подарунки саме місцевого виробництва: «Зараз є великий запит на здорове, якісне та корисне харчування. Коли можна бути впевненим у тому, що споживаєш сам та що даєш куштувати своїм дітям. А локальні виробники ретельно підходять до відбору сировини, технологій виробництва, цінують свою репутацію. Тому можливість купити крафтові продукти до Різдва і Нового року допоможе зробити святковий стіл смачним і корисним».
На ярмарку можна буде придбати:
– крафтові сири;
– ковбаси та м’ясні делікатеси;
– шоколад, пряники, джеми та мед;
– натуральні соки, чай та каву;
– м’які іграшки та прикраси;
– святкові листівки.
Участь у ярмарку візьмуть 17 виробників з міста та області. Працюватиме він з 11-ї до 17-ї години.

Оргкомітет ярмарку.

Добавить комментарий