У Полтаві відбувся Круглий стіл «Захист економічних свобод» за участю представників бізнесу міста

У Полтаві відбувся Круглий стіл «Захист економічних свобод» за участю представників бізнесу міста

Очільниця Полтавського міського осередку партії «УДАР Віталія Кличка» Юлія Іщейкіна запросила представників малого і середнього бізнесу до участі у Круглому столі з метою об’єднання зусиль задля відстоювання прав та інтересів малого та середнього бізнесу, які знаходяться під загрозою.
Така зустріч була спрямована на обговорення Національної стратегії доходів, опублікованої напередодні 2024 року, яка нагадує план знищення економічних свобод в країні. Якщо підсумувати, підприємці виокремили основні проблеми, що унеможливлюють подальше існування економічних свобод та доводять, що ця стратегія:
– не має жодного зв’язку з політикою економічного відновлення та розвитку;
– не відповідає потребам воєнного часу, більше того – зменшує підтримку ЗСУ;
– не розв’язує проблему тіньової економіки, не створює стимулів для роботи «в білу»;
– не сприяє стимулюванню економічного розвитку та масштабування підприємницьких ініціатив.
Економічні свободи – це основа розвиненої економіки демократичної держави. Тільки вільний ринок, розвинута економіка, вільне від тиску підприємництво призводить до розвитку країни. Чим більше бізнесу, який працює, в країні, тим більше надходжень до бюджету, саме тому необхідно докладати максимум зусиль, щоб зберегти масове підприємництво.
Організаторка Круглого столу Юлія Іщейкіна закликала підприємців відстоювати свої права та виступити за збереження спрощеної системи оподаткування, збереження фіксованого ПДФО, зменшення його ставки та оновлення цієї стратегії в цілому.
«Розробка нової стратегії має відбуватися інклюзивно із залученням до її формування усіх зацікавлених сторін. Необхідно змінити підхід до розробки таких важливих документів, як Національна стратегія зростання економіки та доходів 2030», – додала Юлія.

Партія «УДАР Віталія Кличка».

Поділися:

Добавить комментарий