У всіх ЦНАПах Полтавщини допоможуть  згенерувати СOVID-сертифікат

У всіх ЦНАПах Полтавщини допоможуть згенерувати СOVID-сертифікат

Сорок сім Центрів надання адміністративних послуг Полтавської області стали Центрами підтримки Дії та надають допомогу з отримання сертифіката про вакцинацію.
«Працівники центрів успішно пройшли навчання. Готові допомагати не тільки з COVID-сертифікатами, а й із будь-якими адмінпослугами, доступними на порталі Дія», – розповів заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Ігор Панченко.
Адміністратори консультують, як встановити застосунок, як авторизуватися та згенерувати COVID-сертифікат. Щоб це зробити у застосунку Дія: авторизуйтеся в застосунку; натисніть «Послуги» та виберіть пункт «COVID-сертифікати» – «Отримати сертифікат»; поставте галочку, щоб дати згоду на передачу даних з Електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) у Дію.
Як згенерувати COVID-сертифікат на порталі: авторизуйтеся на порталі; у меню «Послуги» натисніть на пункт «Здоров’я», а потім – «COVID19-сертифікат про вакцинацію»; дайте згоду на передачу даних з Електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) у Дію.
Люди, які мають паспорт-книжечку, можуть створити COVID-сертифікат у мобільному застосунку. Він буде виключно міжнародним. Внутрішній сертифікат недоступний.
Також нагадуємо, що кожен повнолітній українець, хто має зелений сертифікат у застосунку Дія, має змогу оформити спеціальну картку єПідтримка в одному з банків-партнерів. Інструкцію, як це зробити, можна знайти на сайті міністерства.

Міністерство цифрової трансформації України.

Поділися:

Добавить комментарий