У жовтні в Миргороді  мають здати в експлуатацію  футбольне поле  на стадіоні "Старт"

У жовтні в Миргороді мають здати в експлуатацію футбольне поле на стадіоні «Старт»

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов ознайомився з ходом реконструкції футбольного поля з влаштуванням штучного покриття на стадіоні «Старт» у Миргороді. Відвідав його в межах робочої поїздки в Миргородський район.

Стадіон включений до президентської програми «Велике будівництво», зокрема на Полтавщині входить до переліку 5 шкіл, 5 садочків, 5 стадіонів.
Нині там будують футбольне поле зі штучним покриттям розміром 100 на 60 метрів. У жовтні його мають здати в експлуатацію.
«Продовжується реконструкція південної трибуни. Будуть установлені пластикові сидіння. Основні роботи – виготовлення нового футбольного поля. На ньому займатимуться не тільки вихованці дитячо-юнацької спортивної школи, а й міська команда, яка бере участь у першості області. Планується проведення турнірів, зокрема й товариських зустрічей, – розповів завідувач спорткомплексу стадіону «Старт» Юрій Маклак. – Нині погодні умови трішки призупинили будівельників – дуже багато вологи, а загалом робота кипить. Почали будівництво півтора місяця тому, після завершення всіх документальних питань. Ходом виконання робіт я задоволений. Працюють і на вихідних. Цієї суботи, наприклад, встановлювали опори для освітлення поля, щоб і ввечері взимку й восени можна було займатися на майданчику. Створюються всі умови, щоб люди приходили займатися спортом».
Загалом реконструкція стадіону триває з 2016 року. На стадіоні – два футбольних поля і два міні-майданчики зі штучним покриттям.
«Спільне об’єднання зусиль держави й органів місцевого самоврядування, спільне фінансування дозволить здати об’єкт в експлуатацію в жовтні цього року. Коли ми визначали об’єкти «Великого будівництва», то одними з критеріїв були значимість і запит на такі споруди, чи користуватимуться вони попитом. Провівши аналіз, переконалися, що, дійсно, цей об’єкт потрібен, – зазначив Олег Синєгубов. – Комплексне фізичне виховання дітей – невід’ємна частина здорової нації. У кожному районі, громаді мають бути як стадіони, так і дитячі спортивні школи, щоб діти й дорослі у вільний час мали де займатися спортом. Продовжуватимемо будівництво об’єктів спортивної інфраструктури, зокрема й у межах програми «Велике будівництво».

Полтавська ОДА.

Поділися:

Добавить комментарий