«УДАР» ПОЧИНАЄ ДІЯТИ  В ОПІШНІ

«УДАР» ПОЧИНАЄ ДІЯТИ В ОПІШНІ

До партії «УДАР Віталія Кличка» приєднуються яскраві особистості, волонтери, активісти, професіонали своєї справи, місцеві ентузіасти та громадські діячі. Наші місцеві лідери мають власну позицію щодо місцевої проблематики, деякі з них уже давно займаються правозахисною діяльністю, відстоюють як права окремих громадян, так й інтереси своїх громад.

Важливо, що політична партія “УДАР” має амбітний намір у короткий термін перебудувати роботу своїх місцевих осередків з метою відновлення зацікавленості громадян до нашої політичної сили. “Ударівці” прагнуть побудувати на базі своєї політичної сили, як частини свідомого громадянського суспільства, таке потужне об’єднання, до якого б могли входити прихильники справжніх демократичних цінностей. Адже комусь необхідно підказувати чиновникам шляхи реалізації корисних ініціатив, економного ставлення до майна та коштів громади.
Саме з такою настановою нещодавно було проведено установчі збори Опішнянської селищної парторганізації, на яких одноголосним рішенням керівником обрано відому правозахисницю Людмилу Негруб.
З питань взаємодії з офіційними представниками місцевих організацій Партії звертайтесь на пряму телефонну лінію нашого виконкому:
095-433-3415.

Прес-служба Полтавської обласної організації партії
“УДАР Віталія Кличка”.

Добавить комментарий