УДАР ПРАЦЮЄ  В КАРЛІВЦІ

УДАР ПРАЦЮЄ В КАРЛІВЦІ

Політична партія «УДАР Віталія Кличка» сьогодні розвивається чи не найінтенсивніше поміж усіх існуючих в Україні політичних сил. Наприкінці 2021 року новий партійний осередок «ударівців» почав діяти у місті Карлівка. Його очолив місцевий підприємець, молодий карлівчанин Іван Луцан.

Представник обласного виконкому партії Андрій Кубрак зазначив, що повернення «УДАРу» в парламент стає можливим у першу чергу завдяки приєднанню активних, молодих, освічених людей, зі здоровими амбіціями та моральними життєвими пріоритетами. Карлівській ОТГ необхідні реальні довгострокові інвестиції. Допоки держава не погляне на реформу децентралізації та інші сфери нашого життя системно, доти в місцевих радах головним питанням стоятиме розподіл вільної землі. Українське суспільство має почати взаємодіяти з політичними партіями так само активно, як це відбувається в країнах з розвиненою демократією. Інакше ми не зможемо вирватися із лещат корупції та несправедливості.
З питань взаємодії з офіційними представниками місцевих організацій Партії звертайтесь на пряму лінію нашого виконкому: 095-433-3415.

Прес-служба Полтавської
обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

Добавить комментарий