«УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА» ПОЧИНАЄ ДІЯТИ У ЛОХВИЦІ…

«УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА» ПОЧИНАЄ ДІЯТИ У ЛОХВИЦІ…

Політична партія «УДАР Віталія Кличка» продовжує свою розбудову. Постійне розширення регіональної структури – це головне завдання кожної політичної сили. Максимальне залучення активних громадян до «політичного життя», підтримка добрих справ і громадських ініціатив допоможе нашим громадам зокрема та країні в цілому досягати кращих результатів!
У м. Лохвиця пройшли установчі збори членів Партії «УДАР Віталія Кличка». Створено Лохвицький партійний осередок. Під час роботи зборів голова виконкому Полтавської обласної парторганізації Дмитро Кубрак розповів про діяльність Партії, визначив стратегічні напрямки подальшого зростання та окреслив найближчі перспективи.
Головою Лохвицького міського осередку Партії обрано Анну Малишко, досвідчену активістку «ударівського молодіжного руху» в минулому.
Наша мета – не створення формальних організаційних одиниць на місцях, а консолідація навколо «ударівських» команд тих, хто зможе справами, ініціативністю, власним прикладом просувати позитивні зміни та пропагувати демократичні цінності нашої партійної Програми.
Тож усіх, хто готовий чесно працювати на благо своїх громад, ми з радістю чекаємо в нашому офісі. Він знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна, 77.
Запрошуємо небайдужих та активних громадян приєднуватися до нашої Команди. З питань взаємодії, комунікації з офіційними представниками місцевих організацій Партії звертайтесь на контактну лінію Полтавського обласного виконавчого комітету: 095-433-3415.

Прес-служба Полтавської
обласної партійної організації.

Добавить комментарий