«УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА» ПОЧИНАЄ РОБОТУ  В ЧУТОВОМУ

«УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА» ПОЧИНАЄ РОБОТУ В ЧУТОВОМУ

Команда Віталія Кличка нині оновлюється у всій Україні. Декілька днів тому з’явився новий осередок Партії у Чутівській громаді. Очолив осередок громадський активіст, юрист Армен Даніелян. Серед членів парторганізації – люди найрізноманітніших професій…

У зверненні до колективу Армен Даніелян зазначив: «Ми хочемо, щоб політичне середовище змінювалося і ставлення до людей у політиків набувало реалістичного відчуття, що вони мусять захищати інтереси громадян, а не навпаки. Ми хочемо брати участь у громадських обговореннях і прагнемо вести відкриту публічну діяльність. Лідер УДАРУ Віталій Кличко – не актор, як інші топ-політики України, він «справжній», тому я йому вірю!»
«Наша справа стартує у Чутовому, – коментує голова виконкому Полтавського «УДАРу» Дмитро Кубрак. – Я сподіваюся, ми зможемо виправдати довіру людей, які підтримують Віталія Кличка, і будемо надалі формувати сильну Команду лідерів на території всієї Полтавської області».
З питань взаємодії із офіційними представниками місцевих організацій Партії звертайтесь на пряму лінію нашого виконкому: 095-433-3415.

Прес-служба Полтавської обласної організації партії “УДАР Віталія Кличка”.

Добавить комментарий