Інформаційний кур’єр

Україна–НАТО: співпраця з навчальних семінарів Укртелерадіопресінституту

Нещодавно директорка Центру інформації та документації НАТО в Україні Вінета Кляйне та керівниця програм цього ж Центру Світлана Ротаєнко зустрілись із директором Укртелерадіопресінcтитуту Ярославом Літинським.
У ході бесіди підкреслювалося, що семінари-тренінги, організовані Укртелерадіопресінститутом за підтримки Держкомтелерадіо та за активної просвітницької діяльності Центру інформації та документації НАТО в Україні, користуються попитом серед ЗМІ. Адже слухачі семінарів-тренінгів, власне, працівники телебачення, радіомовлення і преси, мають реальну можливість отримати «дорожню карту» для успішного просування і розвитку своїх ЗМІ, беруть участь у конкурсах на краще висвітлення проблематики співпраці України з НАТО. А відтоді, як торік у червні Україна отримала статус партнера НАТО із розширеними можливостями, про що якраз ішлося на одному з торішніх червневих семінарів Укртелерадіопресінституту за участю представників Центру інформації та документації НАТО, затребуваність у таких навчальних заходах стала ще відчутнішою.
Керівниця офісу Центру інформації та документації НАТО в Україні Вінета Кляйне повідомила про можливість участі фахівців НАТО як лекторів низки курсів Укртелерадіопресінституту. Йдеться, зокрема, про навчальний курс «Медіаграмотність» та навчальний курс «Інформаційне забезпечення заходів запобігання корупції в органах державної влади».
Директорка Центру інформації та документації НАТО в Україні Вінета Кляйне попередньо погодилася взяти участь у серпневому семінарі на тему «Гендерна рівність у конфлікті та в мирних процесах: порядок денний «Жінки, мир, безпека» (з реалізації Національного плану дій з виконання резолюції РБ ООН 1325). Цей семінар буде реалізовано для керівників та журналістів регіональних видань, які спеціалізуються на висвітленні питань з гендерної рівності.
Ярослав Літинський презентував проекти циклу семінарів «Медіаграмотність» для журналістів регіональних ЗМІ та представників органів виконавчої влади на 2022 рік.

Прес-служба Держкомтелерадіо України.

Поділися:

Добавить комментарий