Україні потрібен лідер, який буде захищати свій народ

Україні потрібен лідер, який буде захищати свій народ

Нещодавно Полтавщину відвідав лідер Соціалістичної партії України Ілля Кива. Відбулися зустрічі з полтавцями, прес-конференція в міському осередку партії для регіональних ЗМІ. Політик розповів про розвиток політсили та познайомив громадськість з керівним складом Полтавського міського відділення Соцпартії.

Підвищення соціальних стандартів життя і наведення “залізного порядку”
– Останні десять років для партії були непростими. Очоливши її, довелося виконати достатньо складну роботу по формуванню і дотриманню партійної дисципліни. Структуру та склад довелося очистити від зрадників, колаборантів, аферистів, демагогів і популістів. Було важливо не залишити Соцпартію для формування плацдарму входження проросійських сил в українську політику, – говорить Ілля Кива.
З приходом Іллі Киви на посаду голови Соціалістичної партії України ідеологія політсили зазнала змін. Рушійною стала проукраїнська позиція та патріотичні переконання її членів.
– Почалося повномасштабне відновлення такої політичної структури, що буде відстоювати інтереси України і українського народу. Наше завдання – підвищення соціальних стандартів життя і наведення “залізного порядку”. Тобто невідворотності покарання за злочини. Бо поки що історія з війною на сході, корупцією і розкраданням бюджету – це лише наслідок безкарності.
Саме правовими засобами можна поліпшити й реформувати країну, переконаний Ілля Володимирович.
– Задля економічного відродження країни ми готові зробити декілька кроків. Серед яких – націоналізація енергетичного комплексу. Попередньою владою були вкрадені обленерго, газові свердловини та передані під контроль окремим комерційним структурам, що належать російському власнику. Тому важливо повернути їх у власність народу. Такі заходи дозволять знизити комунальні тарифи для населення. Наступний крок – ліквідація схем розкрадання Державного бюджету. Для прикладу можна навести діяльність Фонду соціального страхування, коли через Федерацію профспілок в українського народу викрадається близько 20 мільйонів гривень. Всі ці питання можна вирішити за один робочий день Верховної Ради, за умови, що у парламенті з’явиться лідер, чиї дії будуть направлені на захист українського народу і державності. Оскільки влада себе дискредитувала, виправляти ситуацію треба шляхом перевиборів. Тому ще одне завдання – відновлення довіри громадян та перемога на виборчих перегонах. Для цього у нас є можливості, сили і потенціал. Задля цього ми розпочинаємо формування працездатних партійних осередків під керівництвом патріотично налаштованих громадян.
Новий керівник полтавського осередку
Ілля Кива представив очільника Полтавської міської організації Соціалістичної партії Сергія Чередніченка.
– Це людина, яка протягом тривалого часу відстоювала інтереси полтавців і має чітку принципову позицію. Вважаю його чесною і порядною людиною. На полтавській землі ще багато беззаконня. Але з початком роботи нашого руху, я переконаний, воно зникне. В нашій партійній структурі достатньо патріотів, які пройшли зону бойових дій, і вони вміють не тільки захищати, а й наступати та перемагати супротивника.
Сергій Чередніченко розказав про наведення ладу на ринку біля Південного вокзалу, ремонт вулиці Курчатова, боротьбу з підвищенням тарифів на транспорті в Полтаві.
– Наша команда відрізнятиметься від інших політичних структур результативністю і політичною відповідальністю. Це будуть принципово нові обличчя. Такі як Дмитро Коваль, Іван Прядко, Дмитро Герасименко. Ми пішли в нову політсилу, бо вона починається з нового аркуша. Будемо відновлювати обличчя Полтави, яке ми втрачали десятиліттями, – каже Сергій Чередніченко.
– Мене хвилює те, що відбувається на моїй рідній землі, за яку я був готовий віддати життя і за яку полягли мої товариші, – продовжує Ілля Кива. – Тільки разом зможемо зупинити агресію, сварки і стати переможною нацією, яка поверне собі й державний кордон, і анексовані території. Я вірю, що український прапор замайорить у Криму й на окупованих територіях Донбасу. І готовий присвятити цьому життя. Хочу, щоб війну ми винесли на своїх плечах, а не полишили її дітям.

Тетяна ОМЕЛЯНЕНКО
Журналіст

Поділися:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Добавить комментарий