"Українська команда" в місті Полтава продовжує  челендж – ПОДАРУЙ ДІТЯМ ПОЗИТИВНІ ЕМОЦІЇ!

«Українська команда» в місті Полтава продовжує челендж – ПОДАРУЙ ДІТЯМ ПОЗИТИВНІ ЕМОЦІЇ!

Волонтери «Української команди» Полтави, з ініціативи керівниці міського волонтерського осередку та співзасновниці Фонду талановитих дітей імені А. Т. Кукоби – Юлії Іщейкіної, провели вісім психологічно розвантажувальних заходів для маленьких пацієнтів Полтавської міської дитячої лікарні. Організовані майстер-класи спрямовані на покращення психоемоційного стану дітей, що перебувають на лікуванні у відділеннях денного стаціонару.
– Я вважаю, що потрібно всім дорослим більше приділяти уваги ментальному здоров’ю наших дітей. Постійні тривоги та переживання впливають на дитячий розвиток, підвищують стомлюваність та нервовість. Як лікар, я розумію можливі наслідки від довготривалого впливу війни. Закликаю всіх небайдужих меценатів долучатися до нашого челенджу.
На жаль, війна триває, діти постійно бувають у сховищах. У мене вже є кілька ідей, як переключити їхню увагу та ефективно боротися з їхніми страхами, – коментує проведені заходи Юлія Іщейкіна.
«Українська команда» продовжує працювати далі. Діти – це не лише наші нащадки, а й майбутній талановитий, конкурентоспроможний потенціал нашої країни. Ми обов’язково переможемо, наші діти матимуть свою Державу! Слава Україні!

Волонтерський штаб «Українська команда» Полтавщини.

Поділися:

Добавить комментарий