Укрпошта презентувала нову марку “Україно, вперед!”

Укрпошта презентувала нову марку “Україно, вперед!”

У такий спосіб національний поштовий оператор вирішив підтримати національну збірну України з футболу, яка 17 червня зіграє свій перший матч у Німеччині в фінальному турнірі Євро-2024.

Напевно, кожен українець пам’ятає, як 12 років тому Україна та Польща приймали найбільше футбольне змагання – Євро-2012. Найбільші стадіони країни у Донецьку, Львові, Харкові та Києві приймали легендарних футболістів, а місця на трибунах з неймовірною швидкістю заповнювалися футбольними фанами з усіх куточків світу. Футбольна ейфорія захопила навіть тих, хто був байдужим до цього виду спорту, та змусила несамовито вболівати за українську збірну. Укрпошта не тільки доєдналась до лав футбольних вболівальників і випустила серію поштових марок з офіційною символікою чемпіонату, а й стала офіційним ліцензіатом УЄФА Євро-2012.

Сьогодні, попри повномасштабну війну, Україна продовжує демонструвати високі спортивні результати. Національна збірна завоювала путівку до Євро-2024 серед найсильніших команд Європи, збірні U17 та U19 – на юнацьких Єврочемпіонатах, а на цьогорічних Олімпійських іграх у Франції відбудеться дебют олімпійської збірної з футболу”, — йдеться на офіційному сайті Укрпошти.

Випуск марки здійснено за підтримки Української асоціації футболу. Погашення штемпелем «Перший день. Україно, вперед!» проходитиме в Києві на головпоштамті (вул. Хрещатик, 22), спецпогашення — у всіх регіонах України. Поштова марка «Україно, вперед!» з круглою перфорацією, що містить зображення футбольного м’яча з логотипом Української асоціації футболу , надрукована на самоклеючому папері у форматі буклету. Футбольний м’яч символізує не тільки віру у перемогу України на футбольному полі, але й перемогу на іншому полі – полі бою.

Тираж марки – 560 000 примірників. Номінал марки – U (відповідає тарифу на пересилання внутрішніх простих листів без оголошеної цінності масою до 50 грамів і поштових карток, еквівалент  – 15,00 грн).

З 13 червня продукцію випуску «Україно, вперед!» можна буде придбати у відділеннях Укрпошти,  філателістичних крамницях, а також онлайн у Поштовому маркеті.

Поділися:

Добавить комментарий