Інформаційний кур’єр

Укрзалізниця встановить нові ескалатори на Центральному залізничному вокзалі Києва

Про це повідомив виконувач обов’язків голови правління AT «Укрзалізниця» Іван Юрик, який наприкінці травня разом із міністром інфраструктури Владиславом Криклієм здійснював інспекцію Центрального залізничного вокзалу столиці.
«Багато років ми чуємо нарікання на постійний вихід з ладу ескалатора на столичному вокзалі, але прийшов час покласти цьому край. Ми мали довгий процес пошуку найкращого варіанта вирішення пріоритетного для нас питання – забезпечення максимальної доступності приміщень вокзалу для пасажирів, і знайшли рішення, яке незабаром буде втілено», – наголосив він.
За словами Івана Юрика, під час відбору спеціальна лізингова комісія Укрзалізниці керувалася низкою критеріїв. Серед них – ціна, якість обслуговування, дизайн та енергоефективність. Комісія ретельно вивчила усі пропозиції. Найкращий проект та найвигідніші умови запропонував Крюківський вагонобудівний завод.
Укрзалізниця планує найближчим часом підписати з КВБЗ лізингову угоду на постачання та встановлення ескалаторів для вестибюля вокзалу. «Тож уже цього року в питанні заміни ескалаторів на Центральному вокзалі буде поставлено крапку», – резюмував очільник Укрзалізниці.

За інформацією прес-служби AT «Укрзалізниця».

Поділися:

Добавить комментарий