Улюблені книжки англійською: завантажуйте безоплатну добірку від Future Perfect та Librarius

Улюблені книжки англійською: завантажуйте безоплатну добірку від Future Perfect та Librarius

Застосунок для читання Librarius спільно з мовною програмою Future Perfect представив близько тисячі бестселерів англійською в новому проєкті FutuLib. Серед них — класичні романи Джейн Остін, детективи Конан Дойла, а також готичні твори про Дракулу та Франкенштайна. Про це повідомляє пресслужба Мінцифри. Завантажуйте улюблені книги з добірки та читайте будь-де і будь-коли, онлайн чи офлайн.

«У світі, де англійська є мовою міжнародної комунікації, її знання дає доступ до нових можливостей та саморозвитку. Опитування про володіння іноземними мовами показало, що українці найкраще опанували навички читання. Тому Future Perfect пропонує зручні та доступні інструменти для покращення англійської саме через сильну сторону —  читання в оригіналі», — зазначає Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань європейської інтеграції.

Користувачі можуть легко вибрати потрібну книгу за рівнем володіння та жанром на сайті й у застосунку Librarius. У проєкті FutuLib представлено 14 жанрів — від наукової фантастики до любовних історій або детективів. Добірка доповнюватиметься.

«У момент, коли критично важливо не просто не спинятися, а рухатися далі, ключ до подальшого розвитку культури, економіки, суспільства загалом — освічена нація. Ключ до актуальних, якісних знань, до того, щоб бути на одній хвилі з усім світом — власне, володіння іноземними мовами. Для всіх, хто досі вагається, не знає, як підступитися до покращення (чи підтримки) рівня своєї англійської, Librarius дає можливість робити це цікаво, легко й без зайвих зусиль. Вибирайте книжки на свій смак, діліться цитатами з друзями, читайте перед сном, у потязі чи на обідній перерві, а ми допоможемо», — додає Антон Мартинов, засновник застосунку Librarius.

Читайте зручно та безоплатно ваші улюблені книги в дорозі, під час блекауту та в укритті. Переглядайте бібліотеку FutuLib і покращуйте англійську вже сьогодні за посиланням: https://librarius.pro/future-lib

Проєкт реалізується в межах мовної програми Future Perfect, що втілюється Міністерством цифрової трансформації України в співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України.

Поділися:

Добавить комментарий