Унікальний автобус для перевезення поранених військових

Унікальний автобус для перевезення поранених військових

Полтавські військові медики отримали унікальний автобус для евакуації поранених бійців і цивільних та надання їм допомоги.

Авто придбали за кордоном, волонтери його відремонтували й переобладнали. В цьому допоміг полтавський бізнес, повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.
«Автобус придбали за кордоном. Волонтери його відремонтували й переобладнали. Він розрахований на 9 місць, як сидячих, так і лежачих пацієнтів. Тепер область може виконувати поставлені задачі щодо евакуації поранених», – зазначив Дмитро Лунін.
Він розповів, що автобус оснащений сучасним медичним обладнанням: інфузоматом, дихальним апаратом, ношами, дефібрилятором, монітором пацієнта, забезпечений киснем.
«Ми приймаємо поранених із Харківщини. Координуємося з військовими медиками, виконуємо задачі з транспортування бійців. Тому цей евакуаційний автобус спільно використовуватимемо для надання медичної допомоги», – додав Дмитро Лунін.
Очільник Полтавщини подякував меценатам і всім, хто підтримав цю ініціативу: Юрію Лупаєнку, генеральному директору ПрАТ «Фірма «Полтавпиво» Василю Лавріченку, а також мережі аптек «Тріоль» та ТОВ «УЗТК Трейд».

За матеріалами департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОВА.

Поділися:

Добавить комментарий