Університетські лекції,  уроки фонду

Університетські лекції, уроки фонду

Понад десять років тому почав працювати фонд «Повір у себе». Однією з перших його стипендіаток, у 2009-му, стала Анастасія Зуб із Полтавщини.

Про діяльність фонду дівчина дізналася, коли закінчувала навчання в школі.
– На співбесіду поїхали з мамою. Тоді й познайомилася з Іриною Вікторівною Іванчик, співзасновницею фонду. На той момент я ще остаточно не вирішила, яку професію обрати, – пригадує Анастасія.
Дівчина вступила «на бюджет» до Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, на спеціальність «Соціальний педагог». Впродовж чотирьох років фонд оплачував Анастасії проживання в гуртожитку та виділяв кошти на додаткову стипендію.
– На п’ятому курсі перейшла на заочне відділення й влаштувалася на першу роботу. За результатами екзаменів фонд продовжив матеріально допомагати мені до випуску з університету, – розповідає стипендіатка.
Після закінчення навчання Анастасія разом із чоловіком Сергієм вирішили створити власний бізнес. Прагнули не тільки отримувати прибутки, а й допомагати іншим. Тоді, пригадує дівчина, і виникла думка заснувати справу в сільській місцевості.
– Це не тільки спростило процедуру створення бізнесу, а й надало можливість для розвитку села. Ми хотіли навчити людей чомусь новому, надати можливості для їхнього розвитку, створити нові робочі місця. Фонд навчив нас, що потрібно не тільки брати, але й віддавати іншим. Сподіваюсь, нам це вдається, – ділиться Анастасія.
Довідково. Благодійний фонд «Повір у себе» заснували Віктор та Ірина Іванчики в 2009 році. Його мета – дати можливість обдарованим дітям із сільської місцевості отримувати якісне навчання у кращих ВНЗ країни.

ГО «Полтавщина Аграрна».

Поділися:

Добавить комментарий