Упевнені, вольові,  сильні духом

Упевнені, вольові, сильні духом

У Полтаві привітали та нагородили учасників і призерів Паралімпійських ігор-2020, їхніх наставників, а також видатних спортсменів та тренерів області. Участь у церемонії взяли голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов і заступник голови Полтавської обласної ради Олексій Чепурко.
«Дуже пишаюся тим, що Полтавщина має таких людей – упевнених, вольових і сильних духом. Дякую нашим олімпійцям, паралімпійцям, їхнім наставникам та всім, хто щодня докладає максимум зусиль, щоб примножувати славу українського спорту. Дякую всім, хто серцем і ділом вболіває за свою справу! Наші спортсмени завжди демонструють дуже гарні результати, якими пишається не лише Полтавщина, а й вся Україна», – сказав голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.
Учасники літніх Паралімпійських ігор в Токіо, видатні спортсмени та тренери області отримали почесні відзнаки та грошові винагороди. Певна річ, найпочесніші віншування Денису Остапченку, вихованцю Полтавської обласної дитячо-юнацької реабілітаційно-спортивної школи інвалідів, який здобув повний комплект нагород «Токіо 2020», виборовши золоту, срібну та бронзову медалі Паралімпіади. Почесними грамотами Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради, грамотами та медалями Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України, грошовими сертифікатами також нагороджені тренери-викладачі, які доклали значних зусиль задля перемог своїх вихованців.

Підготовлено за матеріалами офіційного веб-порталу Полтавської ОДА.

Добавить комментарий