Уповільнити біологічне старіння можна

Уповільнити біологічне старіння можна

Нове дослідження, у якому вчені проаналізували стиль життя понад 6500 осіб, виявило чіткий зв’язок між гарним здоров’ям серцево-судинної системи та уповільнення біологічного старіння. Ті, в кого було міцніше серце, в середньому були на 6 років біологічно молодші за свій реальний вік.
Учені також вивели формулу молодості – вісім звичок, які отримали назву Life’s Essential 8.
Дотримуйтеся здорової дієти
Не дивно, що здорове харчування сприяє довголіттю. Декілька досліджень виявили зв’язок між поганим харчуванням і збільшенням серцево-судинних захворювань.
Будьте активнішими
Ще один очевидний факт: більше рухатися корисно для вашого здоров’я. Фізична активність може підвищити ваші шанси прожити довгі роки.
Киньте палити
Куріння є одним з головних винуватців раку. Дослідники стверджують, що відмова від сигарет – це важливий крок для збільшення тривалості життя.
Стежте за якістю сну
За даними Sleep Foundation, якщо ви спите достатню кількість годин, ви отримуєте багато переваг для здоров’я. Якісний сон допомагає підвищити настрій, зміцнює здоров’я серця, регулює рівень цукру в крові, покращує розумову функцію, відновлює імунну систему, зменшує стрес та сприяє зниженню ваги.
Підтримуйте здорову вагу
Підтримка здорової ваги, яка зазвичай включає правильне харчування і фізичні вправи, також збільшує тривалість життя.
Контролюйте рівень холестерину
Якщо ви хочете жити довше, контролюйте рівень холестерину, кажуть дослідники. Знову ж таки, це напряму пов’язано з вашим раціоном, тому дієта – ключ до успіху.
Нормалізуйте рівень цукру в крові
Ще один спосіб прожити довше, пов’язаний із харчуванням. Зверніть увагу на рівень цукру в крові та переконайтеся, що він стабільний.
Керуйте артеріальним тиском
Не менш важливо контролювати артеріальний тиск. Якщо ваш кров’яний тиск надто високий або занадто низький, це може призвести до фатальних наслідків для здоров’я.

https://shuba.life/articles/

Поділися:

Добавить комментарий