Інформаційний кур’єр

Уряд переніс робочі дні у 2021 році

Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження про перенесення робочих днів у 2021 році. Керівники підприємств, установ, організацій, у яких встановлено п’ятиденний робочий день із двома вихідними в суботу та неділю, зможуть перенести робочі дні з:
– п’ятниці, 8 січня, на суботу, 16 січня;
– понеділка, 23 серпня, на суботу, 28 серпня;
– п’ятниці, 15 жовтня, на суботу, 23 жовтня.
Спеціальний режим роботи банків і їхніх установ у ці дні визначатиме Національний банк України.
Таке перенесення сприятиме раціональному використанню робочих днів та завчасному плануванню працівниками свого відпочинку і дозвілля, а також створить сприятливі умови для відзначення у 2021 році 7 січня – Різдва Христового, 24 серпня – Дня Незалежності України та 14 жовтня – Дня захисника України. До того ж це не призведе до зменшення тривалості робочого часу впродовж року і не спричинить змін фонду заробітної плати, обсягів виробництва та надходжень до бюджету, повідомляє Урядовий портал.
Нагадуємо, що Різдво Христове (за григоріанським календарем) та Новий рік нині припадають відповідно на п’ятницю, 25 грудня, 2020 року та на п’ятницю, 1 січня, 2021 року, тому зміни до графіка робочих та вихідних днів на ці дати Кабінетом Міністрів торік не вносилися.

Поділися:

Добавить комментарий