Успіх там, де за справу  беруться однодумці

Успіх там, де за справу беруться однодумці

Минулого тижня у приміщенні Полтавської торгово-промислової палати відбулося перше засідання міжрегіонального комітету підприємців та виробників агропромислового комплексу при Полтавській ТПП.
Ні для кого не секрет, що Полтавщина є однією з найпотужніших аграрних областей України, тож питання координації зусиль всіх, хто переймається сталим розвитком агропромислового комплексу регіону, давно на часі.
Президент Полтавської торгово-промислової палати Володимир Олійник зазначив: «Успіх там, де за справу беруться однодумці!» Саме такі люди, які представляли підприємства, що здійснюють господарську діяльність в сфері агропромислового комплексу, Торгово-промислову палату України та Полтавську ТПП, а також науково-дослідні організації, об’єднання підприємців разом із представниками влади, зібралися, щоб обговорити актуальні питання, які турбують всіх, хто працює на землі. Оскільки учасники зібрання представляли більшість районів області, розмова стосувалася аграріїв всієї Полтавщини.
Мова йшла і про співпрацю між сільгоспвиробниками та переробниками, і про проблеми, пов’язані зі зміною природного середовища та зрошуванням, звичайно, не залишилися без уваги і питання інвестиційного клімату в державі, існуючої законодавчої бази та взаємодії з органами влади. Адже одним із головних завдань, що ставить перед собою комітет, окрім налагодження безпосереднього взаємовигідного співробітництва між місцевими аграрними та переробними підприємствами, є розбудова діалогу «бізнес–влада», сприяння формуванню дієвого механізму взаємодії суб’єктів господарювання і органів державної влади на засадах партнерства, відкритості та прозорості, підготовка пропозицій щодо формування державної економічної, податкової та митної політики, обговорення проектів нормативно-правових актів з питань підприємництва і виробництва у сфері агропромислового комплексу тощо.
Кількість членів комітету не буде сталим, очікується, що до його роботи залучатимуться нові керівники підприємств, об’єднань підприємців, науковці, представники державних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
На першому засіданні комітету було обрано правління, до якого увійшов відповідальний секретар, який представлятиме Полтавську ТПП. Головою правління міжрегіонального комітету підприємців та виробників агропромислового комплексу став керівник сільгоспформування «Агрофірма «Пузиківська» (Глобинський район) Володимир Замикула.

Андрій ФІАЛКОВСЬКИЙ
“Зоря Полтавщини”

Поділися:

Добавить комментарий