Успіхи миргородських спортсменів

Успіхи миргородських спортсменів

Нещодавно в столиці Угорщини Будапешті проходила матчева зустріч з таїландського боксу серед професіоналів між збірними Угорщини та України у форматі 6х6, тобто по шість спортсменів у кожній команді. У складі збірної України було троє спортсменів з Миргорода. Серед миргородців переміг Владислав Мельник. Загалом зустріч завершилася з нічийним результатом.
“Для мене особисто і для бійців нашого клубу “Миргород” участь у такій принциповій зустрічі – неоціненний досвід. З гордістю виходили на ринг із прапором України, наша збірна складалася з бійців Миргорода та Запоріжжя, клубу “Крос” (тренер Максим Стадніченко). Вдома ми – конкуренти, а тут стали однією командою, підтримуючи і допомагаючи один одному. Вперше спортсмени нашого клубу побували в Європі, сильні бійці збірної Угорщини, – розповів тренер з Миргорода Анатолій Бужин. – Після Будапешта ми одразу поїхали на чемпіонат світу з кікбоксингу, що проходив у Києві. І там показали гарні результати”.
За підсумками фінальних поєдинків чемпіонатів світу та Європи з кікбоксингу за версією ISKA, що проводилися одночасно і де виступали представники 34 країн, чотири миргородських спортсмени стали чемпіонами світу: Анастасія Балко, Денис Саркісян, Дмитро Калініченко та Владислав Мельник. Срібні медалі вибороли: Михайло Якименко, Максим Дроботенко, Анна Фененко. “Бронза” у Данила Дубинця та Романа Коваленка.
Клуб таїландського боксу “Миргород” діє в місті-курорті з 2000 року. Нині там тренуються 70 спортсменів. Заснували й очолили клуб брати-близнюки, тренери Анатолій і Віктор Бужини.

Анна ДОРОШЕНКО
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий