В Казахстан відвантажено партію шасі КрАЗ-63221

В Казахстан відвантажено партію шасі КрАЗ-63221

Петропавлівський завод важкого машинобудування (Казахстан) отримав партію шасі КрАЗ-63221, на яке планується встановити обладнання для нафтопромислу. «ПЗВМ» неодноразово замовляв на «АвтоКрАЗі» подібну продукцію, що безвідмовно працює уже не один десяток років. Тож оцінює автозавод як стабільного, перевіреного роками, надійного економічного партнера.

Технічні характеристики автомобільного шасі КрАЗ-63221: колісна формула 6х6, вантажопідйомність – 18100 кг, двигун – WP10, екологічний стандарт двигуна – Євро-5, потужність двигуна – 375 к.с., тип кабіни – капотна, тримісна, колір – білий. Автозаводці виконали умови замовника, що зумовлені конструкційними особливостями надбудови (устаткування для нафтогазового комплексу): встановили паливний бак із правої сторони на визначеній відстані від передньої вісі, обладнали супутниковою системою навігації.
Загалом модельний ряд шасі КрАЗ, що виготовляє Кременчуцький автозавод, налічує більше 10 базових дво-, три- і чотиривісних моделей вантажопідйомністю до 30 тонн капотного та безкапотного компонування.
Крани, екскаватори, бетонозмішувачі, автоцистерни, а також устаткування для нафтогазового комплексу, гірничодобувної та лісозаготівельної галузей, будівництва, дорожнього та комунального господарств – це далеко не повний перелік спецнадбудов, які ось уже понад півстоліття надійно функціонують на базі автомобілів-шасі КрАЗ.

Діна СТЕГАНЦЕВА
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий