Інформаційний кур’єр

В Опішні – новий водогін

Новий водогін завдовжки 1,2 кілометра почав діяти у селищі Опішня однойменної громади. Введення його в експлуатацію стало завершальним етапом розв’язання проблем із централізованим постачанням живлющої рідини до центральної частини селища й у мікрорайон Гончарівка.
Попереднім таким етапом було спорудження торік артезіанської свердловини на вулиці Партизанській. Однак тоді, за словами селищного голови Миколи Різника, застаріла й малоефективна мережа труб різного діаметра не давала змоги підтримувати належний тиск у системі. Тепер її функціонування нормалізували та, власне, привели у відповідність до технічних стандартів.
За сумлінну роботу очільник громади подякував працівникам обласного комунального підприємства «Полтававодоканал». Адже всі підготовчі роботи до запуску нового водогону в Опішні вони виконали якісно й у стислі строки.
Зрештою, робота над поліпшенням системи централізованого водопостачання в Опішні не припиняється. Зокрема, тут уже замовили проект будівництва ще однієї артезіанської свердловини на вулиці Новій.

Григорій ВАСИЛЕНКО
Журналіст

Добавить комментарий