Вагонобудівники – переможці чемпіонату Полтавщини з важкої атлетики

Вагонобудівники – переможці чемпіонату Полтавщини з важкої атлетики

У Кременчуцькому спортивному комплексі «Політехнік» відбувся відкритий чемпіонат Полтавської області з важкої атлетики. У змаганнях узяли участь близько тридцяти найсильніших жінок та чоловіків регіону. Серед них були й інженери-конструктори проектно-конструкторського управління ПАТ «КВБЗ» Олександр Педай та Антон Марініч. Кожен із них досяг високих результатів у своїй ваговій категорії.
Олександр Педай у ваговій категорії 109+ установив два рекорди Полтавщини – у ривку та поштовху штанги. Він упевнено виконав ривок 120 кг та поштовх 145 кг. Антон Марініч піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу переможців у ваговій категорії до 89 кг.
Слід зазначити, що заводські атлети не вперше перемагають у змаганнях такого рангу. Обоє тренуються у СК «Політехнік», їхнім наставником є Сергій Лисюк. «Важкою атлетикою займаюся більше десяти років, – розповів Олександр. – Маю кваліфікаційний рівень кандидата в майстри спорту. Звісно, прагну стати майстром спорту України, а перемога й рекорд – це ті сходинки, що наближають до мети. Хочу підкреслити, що важка атлетика – це олімпійський вид спорту. Було б добре, коли б наша міська влада більше приділяла уваги розвитку важкої атлетики в Кременчуці, залученню до занять молоді. Українські важкоатлети неодноразово піднімалися на найвищу сходинку олімпійського п’єдесталу, виборювали медалі чемпіонів, зокрема Леонід Жаботинський, Юрій Зайцев, Григорій Новак, Анатолій Писаренко, Наталія Скакун, Ольга Коробка, Олексій Торохтій. Тож рівнятися є на кого».
Антон Марініч захопився важкою атлетикою, коли став студентом. «Відтоді це не тільки захоплення, а й спосіб життя. Бо супутниками занять спортом є самодисципліна, упевненість у собі, добре самопочуття», – розповів Антон.
Варто зазначити, що обидва важкоатлети щороку відстоюють честь свого підрозділу під час змагань із гирьового спорту в рамках заводської спартакіади. І також демонструють високі результати.

Поділися:

Добавить комментарий