Василь Сачко завершив кар'єру головного тренера “Ворскли”

Василь Сачко завершив кар’єру головного тренера “Ворскли”

Одразу після по-справжньому драматичного фіналу поєдинку з київським «Арсеналом» (2:2), коли полтавцям не вистачило кількох хвилин, щоб зберегти переможний рахунок і потрапити у першу шістку чемпіонату УПЛ, футбольні спеціалісти зауважували, що на тренерському містку «Ворскли» можуть відбутися зміни. Їхні прогнози справдилися.
Як повідомила прес-служба «Ворскли», після зустрічі керівництва клубу з Василем Сачком сторони вирішили не продовжувати співпрацю, достроково припинивши дію чинного контракту.
Тричі за тренерства Василя Сачка команда брала участь у єврокубках. Найвищим досягненням стало здобуття бронзових нагород чемпіонату України сезону 2017/2018 та другий в клубній історії старт у груповому етапі Ліги Європи УЄФА.
«Футбольний клуб «Ворскла» (Полтава) цінує внесок Василя Сачка у розвиток клубу – як гравця і тренера. Двері клубу для шанованого фахівця і великого друга клубу завжди будуть відчиненими.
Дякуємо за високий професіоналізм, який слугує прикладом для наслідування наступникам. Подальших успіхів у професійній кар’єрі, Василю Вікторовичу!» – зазначається у повідомленні.
«Полтаву буду пам’ятати завжди. Тут пройшли справді найкращі роки моєї футбольної кар’єри. Багато чого можна пригадати… Є час для самоаналізу, потрібно трішки перепочити. Перш за все, хочу сказати велике спасибі керівникам клубу – Костянтину Жеваго, Романові Черняку, Олегу Лисаку, з якими ми спільно вирішували найвищі завдання, що стояли перед нами у різних турнірах. Я дуже пишаюся тим, що мені довелося працювати зі справжніми професіоналами. Це ж стосується і хлопців у команді, і обслуговуючого персоналу, і моїх помічників, на яких завжди можна було покластися у складний момент. Певен, за час, який мені було довірено керувати тренувальним процесом «Ворскли», зроблено немало. Буду щасливим, якщо мій наступник про це колись згадає…
Низький уклін усім, хто був поруч із командою в роки мого тренерства: хлопцям із 22-го сектора, автофанам, усім, хто за будь-якої погоди ходить на трибуни нашого стадіону підтримати команду. Від’їжджаючи з Полтави, яка по праву носить звання духовної столиці України, залишаю тут частинку свого серця і обіцяю обов’язково повернутися!» – цитує Василя Сачка офіційний сайт «Ворскли».
***
У четвер, 28 березня, президент «Ворскли» Роман Черняк представив команді виконуючого обов’язки головного тренера першої команди Віталія Косовського. Це рішення керівництва клубу було оголошено в конференц-залі навчально-тренувальної бази «ворсклян» у Марках.
Того ж дня Віталій Косовський провів перше тренувальне заняття з новим колективом. До призначення виконуючим обов’язки головного тренера «Ворскли» він з січня 2019 року очолював «молодіжку» полтавського клубу («Ворскла» U21).

Поділися:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Добавить комментарий