“Верес” – “Ворскла” – 0:0

У 30-му турі чемпіонату України з футболу полтавська “Ворскла” грала на виїзді із рівненським “Вересом”. Через перебір жовтих карток не грали у цьому матчі Даллку, Чижов і Чеснаков. Після пошкодження, отриманого в домашньому матчі з київським “Динамо”, поберегли тренери й Васіна.
У перші десять хвилин зустрічі гра була спокійною, команди не створювали гострих моментів. А потім все ж почали активно шукати підходи до воріт. Гіоргадзе не дав вийти на побачення з Шустом Степанюку, а прохід та гострий простріл Ребенка уздовж карного майданчика спинили гравці лінії захисту рівнян. Небезпечно виконував стандарт Кулач, м’яч пролетів за кілька сантиметрів над поперечиною. Ще через дві хвилини Коломоєць у першій спробі, а Кобахідзе на добиванні були близькими до взяття воріт “Вереса”.
У другому таймі уже господарі вправно били зі штрафного – Шуст врятував від гола. Активізувалися й “зелено-білі”. Кравченко, Кулач, Коломоєць могли розписатися у воротах “Вереса”. Але футбольна фортуна не усміхнулася їм. Тож “суха” нульова нічия – 0:0.
У звітній зустрічі за наших земляків грали: Шуст, Пердута, Скляр, Гіоргадзе, Сапай, Кравченко, Шарпар, Кобахідзе (Сергійчук, 59), Кулач (Одарюк, 74), Ребенок, Коломоєць.
Результати інших поєдинків туру: “Динамо” – “Маріуполь” – 1:1, “Чорноморець” – “Карпати” – 1:1, “Шахтар” – “Зоря” – 2:1, “Олімпік” – “Сталь” – 0:2, “Олександрія” – “Зірка” – 1:0.