Веселі та кмітливі школярі

Веселі та кмітливі школярі

Хорольський районний будинок культури зібрав вісім команд, які взяли участь в конкурсі-огляді Клубу веселих і кмітливих. І, як завжди, у залі бракувало місця для всіх груп підтримки. А вони з’їхалися із навчальних закладів різних куточків району – Хорольської та Новоаврамівської гімназій, першої та третьої міських шкіл і навчально-виховного комплексу, із Ялосовецької, Вишняківської та Мусіївської ЗОШ І–ІІІ ступенів.
Для цьогорічних змагань була обрана тема “Спорт – розвага до сьомого поту”. Конкурс проходив у чотири етапи: “Візитка: на старт, увага, погнали!”, “Тріатлон: ціна перемоги – вдалий жарт”, “Відеоконкурс: неіснуючий вид спорту” та традиційне “Домашнє завдання: школа олімпійського резерву”. Кожна команда викладалася на повну, заздалегідь підібравши найдотепніші жарти чи демонструючи курйозні ситуації спортивної тематики зі шкільного життя.
Перемогу і звання кращої команди в огляді-конкурсі КВК-2018 за рішенням суддів було віддано “Банді” з Хорольської гімназії. Друге місце виборола третя міська школа, третю сходинку посіла команда навчально-виховного комплексу. Всім учасникам і переможцям були вручені грамоти та солодкі подарунки від організатора – відділу освіти, молоді та спорту Хорольської райдержадміністрації.

Сергій МІСЮРЕНКО
Журналіст

Добавить комментарий