Ветерани Афганістану: зустріч в ОДА, нагороди, обговорення наболілого

Із нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в облдержадімінстрації відбулася зустріч із активом обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану.

– Дякую вам за небайдужість, любов до України, виконання військового та громадянського обов’язку, – наголошував заступник голови ОДА Олег Пругло. Понад 330 тисяч українців брали участь у війні в Афганістані, більше 3 тисяч загинули. Нині учасники спілки довели, що завжди з честю виконували і продовжують виконувати свій військовий і громадянський обов’язок.

За його словами, влада турбується про ветеранів, опікуючись їхніми повсякденними проблемами, сприяючи у вирішенні багатьох поточних питань. Також торік запроваджено нову допомогу учасникам бойових дій. Тепер раз на два роки за рахунок обласного бюджету можна отримати путівку для лікування у санаторіях, які знаходяться у Полтавської області. А до Дня виведення військ з Афганістану кожен учасник бойових дій отримує 2 тисячі грн.

Коли сталося лихо на сході, ми відгукнулися одними з перших,зазначив голова обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану Олександр Расько. – 34 члени нашої спілки пішли воювати. Багато хто займався волонтерством, допомагав сім’ям загиблих бійців. Будемо й далі працювати над тим, щоб зміцнювати нашу державу.

Рішенням президії Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) за активну громадську діяльність, значний особистий внесок у вирішенні питань соціального захисту та реабілітації ветеранів війни, патріотичне виховання молоді учасникам спілки вручили відзнаки та грамоти облдержадміністрації та обласної ради.

На зустрічі обговорили й питання, які найбільші турбують представників спілки з різних районів області. Зокрема, воїни-афганці порушували наболілі проблеми житлово-комунальної сфери, роботи автоперевізників, вирішення земельних питань, виплат пенсій, допомог.

Богдан ЛЕБІДЬ

Журналіст

 

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий

Вы должны Войти, чтобы оставить комментарий.