Інформаційний кур’єр

Відбулася позачергова сесія обласної ради

Минулого вівторка, 21 грудня, відбулося пленарне засідання дев’ятої позачергової сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання. Вів засідання голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, в роботі сесії взяв участь голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

На порядку денному було лише одне питання – «Про погодження договорів про відступлення права вимоги комунальним підприємствам обласної ради». Днями Кабінет Міністрів України затвердив порядок та умови надання місцевим бюджетам субвенції, щоб покрити різницю в тарифах і погасити заборгованість перед НАК «Нафтогаз».
Як пояснив під час спілкування з журналістами голова облради Олександр Біленький: «Закривається різниця в тарифах за попередні роки. До кінця року кошти з Державного бюджету повинні бути використані, але для цього потрібен час. Субвенція повинна пройти шлях від обласного бюджету, потім кошти надійдуть в «Нафтогаз», наступний етап – знову в Державний бюджет. Тобто для такої процедури повинно було не пізніше, ніж сьогодні (21 грудня. – Ред.), відбутися позачергове засідання».
Обласна рада погодила «Полтаватеплоенерго» та «Полтававодоканалу» укладання договорів про відступлення права вимоги для проведення розрахунків з погашення заборгованості з різниці в тарифах, підтверджених протоколами Територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах. Це рішення забезпечить використання субвенції з Державного бюджету на 942 млн грн.

Андрій ФІАЛКОВСЬКИЙ
“Зоря Полтавщини”

Добавить комментарий