Відбулося останнє пленарне засідання Полтавської обласної ради сьомого скликання

Відбулося останнє пленарне засідання Полтавської обласної ради сьомого скликання

Минулого четверга, 12 листопада, депутатський корпус сьомої каденції Полтавської обласної ради востаннє зібрався у сесійній залі облради. Відбулося третє пленарне засідання тридцять четвертої позачергової сесії. Нагадаємо, що сесія розпочалася ще 28 серпня, тоді депутати не встигли розглянути всі питання порядку денного, тож зібралися на друге засідання 8 жовтня. Того дня для прийняття рішень в залі не вистачало голосів. І ось, уже після місцевих виборів, відбулося третє пленарне засідання, яке стало останнім для цього складу Полтавської облради.
В сесійній залі зареєструвалися 43 депутати, що, відповідно до регламенту облради, є мінімальною кількістю для прийняття рішень. Вів засідання голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. У роботі сесії взяв участь голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.
Перед початком роботи головуючий повідомив про дострокове складання депутатських повноважень депутатом облради Андрієм Сімоновим – у зв’язку з обранням Пирятинським міським головою, депутатами облради Олександром Гаркавенком, Володимиром Барчуком, Дмитром Півнем, Русланом Ляшком – у зв’язку з обранням депутатами інших місцевих рад.
Після цього обласна рада затвердила порядок денний пленарного засідання, виключивши з розгляду низку питань першого та другого пленарних засідань, проекти рішень з яких були відкликані головою облдержадміністрації, головою обласної ради та депутатами. Разом з тим, до порядку денного було внесено кілька суспільно значущих питань, які потребували невідкладного розгляду обласною радою. Зокрема, мабуть, найголовніше – питання про приймання-передачу майна в межах спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, а саме – новозбудованого кардіоцентру у місті Полтава. Депутати прийняли рішення про передачу цього об’єкта – «Реконструкція Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру по вул. Макаренка, 1А, 1Б, у м. Полтава корпус інтервенційної кардіології та реабілітації. Коригування» – безоплатно (в межах спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області) з балансу департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської облдержадміністрації на баланс, а також в оперативне управління Комунального підприємства «Полтавський обласний клінічний медичний кардіоваскуляторний центр Полтавської обласної ради». Це рішення дає можливість медичній установі укладати договори на електро- та теплопостачання і розпочати функціонування у штатному режимі.
Також під час пленарного засідання було затверджено внесення змін і доповнень до ряду обласних програм, розглянуто низку інших питань (зокрема поставлено крапку в резонансній справі про звільнення директора Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради», в якому відбулося побиття підлітками дитини). Два з дванадцяти винесених на розгляд депутатів проектів рішень («Про внесення змін до переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини» у 2020 році» та «Про регіональну програму інформатизації «Цифрова Полтавщина» на 2021 – 2023 роки») не отримали підтримки.
Наприкінці сесії до присутніх звернувся голова Полтавської обласної ради сьомого скликання Олександр Біленький. Він подякував депутатам за спільну роботу та побажав присутнім і всім жителям області здоров’я, наснаги та успіхів. «П’ять років – це не просто часовий термін, це – роки нашого спільного життя і роботи. Були різні історії, але згадую лише позитивні результати нашої діяльності. Вважаю, що наша рада була ефективною і відкритою. У межах того, що ми могли зробити – зробили навіть більше», – зазначив Олександр Біленький і оголосив про закриття останнього пленарного засідання Полтавської обласної ради сьомого скликання.
Вже незабаром до сесійної зали облради зайдуть депутати восьмої каденції. Нагадаємо, що за результатами місцевих виборів, які відбулися 25 жовтня, до Полтавської обласної ради пройшли сім партій. Мандати буде розподілено наступним чином: «Довіра» – 16, «Слуга народу» – 14, «За майбутнє» – 13, ВО «Батьківщина» – 12, «Опозиційна платформа – За життя» – 11, «Рідне місто» – 9, «Європейська Солідарність» – 9 мандатів.

Андрій ФІАЛКОВСЬКИЙ
“Зоря Полтавщини”

Поділися:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Добавить комментарий